KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Rowen Quadan Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Rowen Quadan Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Rowen Quadan Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Rowen Quadan Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Rowen Quadan Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Rowen Quadan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rowen Quadan
Helló, sweetheart! I am
Rowen Quadan
Hozzászólások száma :
223
Join date :
2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Rowen Quadan Empty
TémanyitásTárgy: Rowen Quadan   Rowen Quadan Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 1:40 pm



Rowen Quadan









Adatok

♦Teljes név♦
Rowen Quadan

♦Kor♦
42

♦Csoport♦
Sárkánylovas

♦Rang♦
Sárkánylovasok vezére

♦Play by♦
Colin Farrell


Külsö és belsö

A 180 centimmel elég magasnak számítok, de azért nem annyira, hogy kitűnjek a többi férfi közül. A rövid, fekete hajam, sötétbarna szemeim és borostám, na meg persze az izmos testem igencsak tetszetős egy leány számára, nem úgy, mint a mogorva, folyton komoly pillantásom, tiszteletet megkövetelő kisugárzásom.
Ilyen is vagyok, pont amilyen a külsőm. Mindig komoly és szótlan. Csak akkor beszélek, ha szükségesnek tartom. Nem vagyok egy nagy haverkodós típus, igazi barátom nincs is a szigeten, persze Morthon, a sárkányomon kívül. Szeretem a gyerkőcöket, akik mindig vidáman rohangálnak a szigeten és még tiszta szívűek. Leginkább velük szoktam lenni, ha nem Morth-al vagyok és mindenféle sárkányos dologgal tömöm a fejüket. Ők is imádnak, csak néhány sárkányt nem kedvelő apuka nem.
A lányok körében is sikerem van a testemnek köszönhetően, de én már nem barátnőt keresek vagy egy éjszakás kalandot, hanem társat. Így aztán sok a csalódás körülöttem.
Konfliktusba ne kerülj velem. Nem szólok vissza, hosszú ideig visszatartom magam, de ha végképp felhúzol, akkor megismerkedhetsz az egyáltalán nem mű izmaimmal és a harci tudással, amit az évek alatt összeszedtem.


Történetem

Egykeként születtem, ám már ekkor is annyi baj volt velem, mint 2 gyerekkel. Össze-vissza tekertem magamon a köldök zsinórt, így nagyon nehezen jöttem a világra és nem sok híján én is és anyám is ott halt meg. De végül mindketten kihevertük és én lettem a család szeme fénye.
Apám egy magába forduló, mogorva ember volt, aki azt szerette volna, hogy a nyomdokaiba lépjek. Anyám egy kedves és igen törődő lélek volt, aki igyekezett megvédeni apám akaratától és engedni, hogy azt csináljak amit akarjak, de ez nem mindig jött össze. Mindezek ellenére egy egészen normális család voltunk.
Én már nagyon fiatalon is más voltam, mint a többi gyerek. Míg ők a sárkányokat figyelték és arról álmodoztak, hogy egyszer ők is a levegőbe emelkednek, én inkább kardozni akartam vagy elcsatangolni a közeli erdőbe. Szépek voltak a sárkányok, aranyosak, de nem különösebben érdekeltek.
Ennek ellenére 14 évesen jelentkeztem sárkánylovas tanoncnak, mert apám úgy akarta. Ő is lovas, hát legyek én is az.
Az első évet nagyon élveztem, mert komolyabban is megtanulhattam a közelharcokat és az íjászatot. A második év sem volt rossz, sőt, érdekes volt a sárkányokról tanulni, de mint már említettem, én nem készültem sosem lovasnak.
Aztán elérkezett a nap, hogy elhajóztunk mindannyian a szigetre. Érdekes mód nagyon izgultam és vártam, hogy mi lesz. Az első 3 fészeknél nem történt semmi, aztán a tűzsárkányokhoz érve rögtön az első tojás érintésénél meg kellett, hogy lepődjek. Engem választott? Egyszerre voltam boldog és zavarodott.
A keltetés időszaka mondhatni elég unalmas volt. Jött a felelősség a sárkány iránt, ami engem eltántorított ettől az egésztől. Nem akartam 16 évesen még senki iránt felelősséggel lenni. Elég lett volna majd 30 évesen, ha gyerekem lesz. Na mindegy.
Egy kisebb előrelépés Morth kikelése volt. Ekkor talán már jobban kötődtünk egymáshoz. Nem is tudtam elszakadni tőle, ha akartam volna se, mert Morth állandóan rajtam lógott. Követett mindenhova, bökdösött, ha akart valamit, turkált a fejemben és egy még éjszaka is rajtam aludt. Nem kifejezetten élveztem. Eddig mindig mindenhová egyedül mentem, most ez egyik pillanatról a másikra megváltozott. Furcsa érzés volt, hogy valahol kötődtem hozzá, de azért nem bántam volna, ha nincs a közelemben.
Teltek-múltak a hónapok, aztán eljött a nap, hogy ráülhettem. Eddigre már jobban összenőttünk, de az igazán csak akkor jöttem rá, hogy Morth hiányozna az életemből, ha eltűnne, amikor hibát vétettem és ő majdnem meghalt.
Élveztem a repülést és túlhajszoltam őt, Morth pedig nem akart cserben hagyni, amikor végre élvezem vele az együttlétet. Elfáradt és belezuhantunk a vízbe. A kimentés gyorsan ment, de Morthnak nagyon megártott a víz. Hetekig a gyengélkedőn feküdt és próbálta kiheverni a traumát. Minden nap reggeltől estig vele voltam és drukkoltam, hogy felépüljön.
Szerencsére felépült, én pedig ekkorra már rájöttem, hogy ő az egyetlen igaz barátom itt, akire úgy kell vigyáznom, mint a szemem fényére.
20 éves koromra annyira összenőttünk és annyira összhangba kerültünk, hogy bevettek minket is az igazi, nagy lovasok közé.
Apám nagyon boldog volt és én is, hogy ezt még láthatta, teljesülhetett a vágya. Sajnos valami betegség ráment a szívére és meghalt. A sárkánya örökre elhagyta a szigetet, azóta se láttam.
Egy éve voltam lovas, amikor egy kis takony lázadást indított. Megdöbbentett az emberek viselkedése, de szerencsére a város vezetője száműzte őket egy másik szigetre. Persze ezzel még nem oldódott meg az őrültek problémája, de még most, évekkel később is ezen dolgozunk keményen, hogy csillapítsuk a helyzetet és visszatérhessen minden a rendes kerékvágásba.


A hozzászólást Rowen Quadan összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 20, 2016 6:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rowen Quadan
Helló, sweetheart! I am
Rowen Quadan
Hozzászólások száma :
223
Join date :
2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Rowen Quadan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowen Quadan   Rowen Quadan Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 12:44 pm



Morth









Adatok

♦Teljes név♦
Morth

♦Nem♦
Hím

♦Kor♦
26

♦Fajtája♦
Tűzsárkány

♦Párja♦
-


Egyéb

Morth egy az egyben olyan, mint én. Csendes, csak akkor szól, ha szükségesnek érzi. Felbőszíteni nem egyszerű, de ha sikerül, nem fogsz tudni elfutni előle. Engem úgy védelmez, mint valami drága követ, és ez fordítva is igaz, így nem ajánlom, hogy bármelyikünkkel is kikezdj.

Magassága a sárkányok közt átlagos, színe koromfekete, ahogyan szeme is, csak tűzokádás előtt és közben fénylik fel szeme, illetve a nyaka a pikkelysorok között. Fején két szarvat visel, melyek hátrafelé kanyarodnak, szintén tompa fekete színűek. Teste sima, sehol nem található rajta tüske, ha hegyes karmait leszámítjuk. Farka vége helyes, szintén nem található rajta semmiféle plusz fegyver.

A jel, amit rajtam hagyott egy feketés égésnyom a mellkasomon. Alakja inkább nonfiguratív, bár a vonalak összessége egy lángcsóvára emlékeztet.


A hozzászólást Rowen Quadan összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 20, 2016 6:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Rowen Quadan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowen Quadan   Rowen Quadan Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 5:25 pm


Rowen Quadan Ni3vrwubnq280ippz5
Üdv, Rowen!
Karaktered igazán tetszetős, és külön öröm, hogy ilyen jól néz ki. :PViccet félretéve.
nem látok semmi kivetnivalót a karakteredben, így nyugodt szívvel engedlek tovább.
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Rowen Quadan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowen Quadan   Rowen Quadan Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Rowen Quadan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rowen Quadan háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter :: Elfogadott karakterek :: Sárkánylovasok-