KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Erdő           - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Erdő           - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Erdő           - Page 2 Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Erdő           - Page 2 Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Erdő           - Page 2 Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Erdő           - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Erdő    Erdő           - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 7:23 pm

First topic message reminder :






Erdő

Kysppie erdeje tápanyagban gazdag talajban növekedett oly nagyra, mint amilyen. Vadjai bőséges létszámmal várnak az arra járó vadászokra, kik előszeretettel üldözik prédájukat a fák között. Ha ez nem lenne elég, a környezet kirándulóhelynek is tökéletes, vagy épp órák tartására, melyek során a diákok megismerhetik a természet adta rejtelmeket, a gyógynövényeket, állatokat és hasonlókat. A hosszadalmas séták közben, hűsítőként szolgálhat a fatengeren átívelő patak, melyből nem csak a vadak, de az emberek is szívesen kortyolnak, esetenként sárkányaikkal együtt.







A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 14, 2016 2:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Elinor Guinevere Tempor
Helló, sweetheart! I am
Elinor Guinevere Tempor
Hozzászólások száma :
88
Join date :
2014. Aug. 12.
Age :
27
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Erdő           - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő           - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2016 5:44 pm


Ventus
Igenlően bólintok a fejemmel, Ventus felé, tovább akartam menni, nem úgy mint ő. Hisz valahogy éreztem, hogy nem hisz bennem, hogy fájós lábbal is el tudok menni a keltetőkig. Drága tojásom ott volt és nem akart kikelni még mindig.
A kérdése meglepett, hisz tudta hogy Thidiai vagyok.
- Thidiából. - Mondom egyszerűen. Nem értettem a kérdését. Mire gondol, majd folytattam. -A királyi udvarban dolgoztak szüleim.
Sose voltak igazán a szüleim, inkább a kis szolgájuk voltam a cselédjük. Mikor megtudtam, hogy találtak engem az álmomból megpróbáltam, valamit megvalósítani. Akkor az álmaim, mindig csodásak voltak, addig a pillanatig míg Rohantára jutottam és sok napot és éjjelt töltöttem ott. Veszélyből veszélybe kerültem. Sosem tudva, hogy megélem a következő napot.
Itt voltam most és biztonságba, Ventus mellett. Ránézek. Ventusra, aki állandóan lovagként van mellettem.
Vissza az elejére Go down
Ventus Legati
Helló, sweetheart! I am
Ventus Legati
Hozzászólások száma :
27
Join date :
2016. Apr. 10.
Tartózkodási hely :
A világot járom


Erdő           - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő           - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 10, 2017 7:57 pm


Elinor
Amikor meg hallottam, a királyi udvart ledermedtem és meg álltam egy pillanatra. Hisz alig volt nyolc év közte és köztem és lehet, hogy ott volt.
-Tényleg, sok embert ismerek ott. Mit csináltak ott a szüleid? -érdeklődöm meg tőle miközben Rowen háza felé veszem az irányt Linorral.
Milyen rég volt, hogy el jöttem onnan. Tudtam Linorról, hogy elakart menni otthonról ezt elárulta, de azt sosem, hogy mi okból. Annyi kérdés volt bennem. Tudták a szülei ki ő vagy még sem? Az ármánykodókat el kapták, de a gyermeket sosem találták meg. Én pedig meg találom. Egy szigeten, ahova álmomba se gondoltam, hogy itt élni temérdek más lovassal együtt.
-Elinor, szeretném, ha kipihened magad, majd holnap reggel meg látogatod a társad. Rowennel akartam egyébként is beszélni. talán meg is engedi, hogy nála aludd ki, az éjszakai alvajárásodat. -Már a ház előtt voltam vele, ha tovább mentünk volna a keltető épülethez, de azzal nem segítettem volna Linornak.
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Erdő           - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő           - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Sűrű erdő
» Erdő széle
» Sűrű erdő mélyén

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Kysppie sziget :: Külterületek-