KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Aylen Risis Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Aylen Risis Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Aylen Risis Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Aylen Risis Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Aylen Risis Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Aylen Risis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Aylen Risis Empty
TémanyitásTárgy: Aylen Risis   Aylen Risis Icon_minitimeSzer. Május 21, 2014 11:35 pm


Aylen Risis
Aylen Risis Love_story_01-x600

♦Teljes név: Aylen Risis
♦Becenév: Ayle , Ay
♦Kor: 16
♦Csoport: Tanonc
♦Ply by: Taylor Swift

Külső és belső leírás

Igazi kishercegnő vagyok ha épp nem vagyok tettől talpig koszos a munka miatt. Szőke hullámos hajkoronám és kék szemeim vannak és általában mosolygok. Kissé talán hebehurgya vagyok néha de remélem ezt még kinövöm. Imádok beszélgetni majdhogynem bár miről, viszont ha úgy érzem hogy valakinek még hasznát tudom venni azt jobban becsülöm. Néha sajnos kihasználok másokat de ezt próbálom úgy tenni hogy kölcsönösen előnyös legyen a dolog. Ami sajnos nem mindig sikerül. Viszont jóindulatú vagyok és próbálok pozitívan állni mindenhez és mindenkihez.


Történetem

A családom ugyan egyszerű, de cseppet sem átlagos. Apukám lovakkal foglalkozik. Lovakat tenyészt és képez ki. A vevőköre igen nagy. A környező szigetekről szinte mindenki tőle vásárol. Édesanyám pedig bába, aki igen nagy ismeretségi körrel rendelkezik és aki ismer mindenkit a környéken.  Sokan azt hinnék hogy ilyen szülőkkel mindenki ismer. De nem. Nyolc testvérem van. Négy fiú és négy lány. Természetesen én vagyok a legkisebb. Ugyan Sosem szűkölködtünk igazán én mégis mindig úgy éreztem mintha semmim se lenne. Az összes ruhám régebbe valamelyik testvéremé volt. A játékaim is kopottak és sok töröttek. Szintén rám maradt darabok. A testvéreim ugyan kedvesek, de mégiscsak én vagyok a legkisebb. Vagyis a munka oroszlánrésze az enyém. Ha valakinek veszekedni támad kedve az velem üvöltözik. A fontossági sorrendben én vagyok az utolsó és a „piszkáljuk a legkisebbet” még mindig menőnek számít nálunk. Szeretem a családomat és az állatokat. Gyakran segítettem apának. A gyerekekkel is jól bánok ugyanis anyunak is sokszor volt szüksége segítségre. A műmosolyt is jól begyakoroltam hála a testvéreimnek ennek ellenére néha rettenetesen érzem magam. Magányos vagyok. Kicsi korom óta hallottam meséket a sárkánylovasokról akik álmaim hősévé váltak.  Ennek ellenére sokáig még csak fel sem merült bennem az ötlet hogy lovas legyek. Valamiért mindig kiálltam a  védtelenek mellett. Nem tudom miért, talán ösztönből. Egyszer csúfolták az egyik kislányt.  Nem lehetett sokkal fiatalabb nálam. Én mindössze 10-11 éves lehettem, de kiálltam érte. Megvédtem. Még a csúfolódó fiúkkal is összeverekedtem. „Olyan vagy mint egy hős!” Ez a mondat valahogy megragadt bennem és ezért döntöttem úgy hogy beállok tanoncnak. Másfelől egy kis önzőség is lehet a dologban ugyanis szeretnék végre valamit ami csak az enyém és senki másé. És a testvéreim orra alá tudnám dörgölni.  
14 évesen beálltam tanoncnak. A következő két év úgy telt el hogy szinte észre sem vettem. A képzést élveztem és itt végre kiemelkedtem a tömegből. Mindenki felfigyelt rám. Barátkoztak velem. Segíteni akartak. Hercegnőnek éreztem magam közöttük. Bevallom kissé elszaladt velem a ló ugyanis sokukat kissé kihasználtam. Segítséget, korrepetálást kértem. Praktikákat tanultam el tőlük amiket később hasznosíthatok és nem igazán adtam cserébe semmit.  Sok  energiát fektettem a tanulásba, és ugyan csak sokat a társadalmi életemre. A kapcsolatok építésére. Többé nem akarok az a senki lenni aki otthon. És itt van végre a lehetőség. Eltelt a két év. Nemsokára utazunk a sárkányok szigetére. Vajon érdemes vagyok rá? Nem tudom. De itt a lehetőség hogy végre valaki lehessek.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Aylen Risis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aylen Risis   Aylen Risis Icon_minitimeSzer. Május 21, 2014 11:51 pm


Aylen Risis Ni3vrwubnq280ippz5
Üdv köztünk, Aylen!
Minden elismerésem a karakterlapoddal kapcsolatban. Meg kell mondjam, féltem, hogy talán te is egy túl tökéletes és amolyan "Mary Sue" karakterrel állsz elő, de kellemeset csalódtam. Ez a legkisebb testvér dolog is elnyerte a tetszésem, hiszen én is ugyan ebben a cipőben jártam *user*. Very Happy
Nincs más választásom, mint tovább engedni. Foglald le gyönyörű arcod, aztán már bele is kezdhetsz a játékba! Wink

U.i.: Arra kérlek, jelezd az admin felé, hogyha részt szeretnél venni a kalandban és úgy elnyerni a tojásod!
Vissza az elejére Go down
 

Aylen Risis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-