KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Dawn Ollock Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Dawn Ollock Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Dawn Ollock Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Dawn Ollock Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Dawn Ollock Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Dawn Ollock

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Dawn Ollock Empty
TémanyitásTárgy: Dawn Ollock   Dawn Ollock Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 8:58 pm



Karakternév









Adatok


♦Teljes név♦
Dawn Ollock

♦Becenév♦
nem igazán van

♦Kor♦
23

♦Csoport♦
Sárkánylovas

♦Play by♦
Jenna Louise Coleman


Külsö és belsö

Sosem voltam az a feltűnő szépség, nincs bennem semmi különös. Bár 173 cm-rel büszkélkedhetnék, azért ez sem olyan jó, mert a lányok között néha túl magasnak érzem magam. Amúgy inkább fiús, izmos - s telt- alkatom van, mint nőies karcsú, formás. Persze az arcom, szende, édesded alakú, viszont általánosságba komolyság, és megrendíthetetlen önhit tükrözi. Szemem mogyoróbarna, és szintén barna hosszú hajammal, erős párosítást adnak. Én magam persze nem igazán vagyok ilyen határozott, és kemény lány, persze szeretem megtéveszteni az ismerőseimet.
  De az igazság az, hogy a személyiségem nagyon más. Én érzékeny, visszafogott, és boldogtalan ember vagyok, egyaránt mindenbe megtalálom a jót és a rosszat. Szeretek szeretni, de gyűlölni is tudok. Nem vagyok tökéletes, sőt nem is akarok az lenni, de elfogadom önmagam. Tévutak, és rossz döntések jellemzik az életem, én mégis csak is előre tekintek. Szeretnék jó, és magabiztos nő lenni, de néha engedetlen, figyelmetlen vagyok. Szererem másnak mutatni magam, de igazából eléggé egy törékeny személyiségnek érzem magam.


Történetem

 Ahogy minden ember én is megszülettem. Nem egy palotába, nem is egy istállóba. Egy egyszerű, halászcsaládba kerültem, egy meleg júniusi napon, s előttem két báty volt; Vincent és Grower. A szüleim halászattal foglalkoztak, avagy nap mint nap kiment az apám a hajójával, majd a hazahozott halakat anyám vagy földolgozta, vagy a piacra vitte. Mind máig bennem él az a facsaró bűz, melyet a halak adtak, anyám fáradt, sápadt arca, apám nedves, mocskos keze, bátyáim kedvtelen, gúnyos arca, ahogy rám néznek. Nem igazán tetszett az otthoni élet, így ház már kiskoromban is inkább szerettem elkerülni a családtagjaim közelségét, gyakran töltettem sok órát az erdőben, a parton, vagy egyszerűen a városba szöktem.
  Persze, ennek eredménye képen a családom úgymond elhidegült tőlem, nem foglalkoztak velem. 8 évesen az egyik bátyám - Vincent - jelentkezett sárkánytanoncnak, majd két évre rá, a szigetre ment. Őt azonban semelyik sárlánytojás nem  választotta, így hát száműzöttként elutazott a szigetről.  Mind az én, másik bátyám Grower, na meg persze a szüleim szíve is összetört. Olyannyira, hogy édesanyám 11 éves koromban meghalt, így hát nő hiány miatt a családba, én segédkeztem be mindenbe, és én foglalkoztam a halakkal. Ez nagyon nem tetszett nekem, de hát nem akartam ellenszegülni atyám erőteljes akaratának. Így hát idősebb bátyámhoz menekültem, akivel az idők során sikerült összemelegednem, összeszoknom.
  Majd 14 évesen, bátyám kudarcával megpecsételve jelentkeztem sárkánylovasnak, s két éves gyakorló éveim után megérkeztem én is a szigethez. Féltem, s minden egyes porcikám remegett, ahogy magamra néztem. Mit keresek én itt? Nem vagyok idevaló. Otthon kéne lennem, s halat pucolva dolgoznom ... de hát hol van az otthon? - Ilyen dolgok jutottak eszembe, majd egy eltökélt gondolat ezt súgta; eddig hontalan szerencsétlen voltál, most pedig adott egy lehetőség, hogy rendes életed legyen, hát használd ki!
  Amikor a tojások között mentem, nem tudtam mit várjak, hogy hova menjek, mit csináljak. Majd amikor egy jégsárkánytojáshoz értem, úgy éreztem megtaláltam azt amit kerestem... s azt, aki eddig engem keresett. Nobuck egy jégsárkány, ő az én sárlányom. Nem tudom, hogy mi ment végbe akkor, amikor találkoztunk, de egy kapcsolat, egy felelősségteljes viselkedés forma alakult ki bennem, s éreztem, hogy most már van ki mellettem áll.  Persze, nem lett boldog vég, hisz ez csak egy kezdet lett, mind kettőnk számára, hisz most már sárkánylovastanonc lettem. Ő pedig a sárkányom volt. Évekig tartott a kiképzés, és én végig bukdácsolva, utolsóként sikerült túl élnem, de legalább hivatalosan is sárkánylovas lettem. Persze, ez megint csak egy rémes kezdet, hisz sosem voltam olyan ügyes, vagy erős mint a társaim, de most mér tudom hol a helyem...


A hozzászólást Dawn Ollock összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 01, 2014 9:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Dawn Ollock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dawn Ollock   Dawn Ollock Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 9:26 pm



Nobuck









Adatok

♦Teljes név♦
Nobuck

♦Nem♦
hím

♦Kor♦
7

♦Fajtája♦
jégsárkány

♦Párja♦
Nincsen


Egyéb

Nobuck, olyan mint ha az elveszett felem lenne. Ezalatt azt értem, hogy ami nekem rosszul megy, az neki a jó tulajdonságai közé tartozik. Teljes mértékben az ellentétem, talán pont ezért ő illik hozzám. Míg én eszeveszett figyelmetlen vagyok, ő eltökélt, figyelmes, minden egyes apró részletet megragad. Velem ellentétbe ő egy nyugalmas, határozott sárkány szereti ha nagy tekintéllyel néznek rá, szeret a figyelem középpontjába lenni. Pont ettől olyan kiismerhetetlen, szeszélyes. Elhiteti, hogy ő olyan szerencsétlen gyenge, mint én, miközben a saját ártatlanságával szerzi meg azt, amit akar. Ő gyors, és lopakodó, ellentétbe velem, miközben én lassú, és erőszakos vagyok.
  Persze ezt kinézetéből nem lehet kivenni, ő is, mint minden sárkány, lenyűgöző egy teremtmény. A jégsárkányoknak ugyan kék pikkelyeik vannak, Nobucknak mégis inkább fehér, mint a hó, és fagyos. A szeme égő barna, már-már piros színbe sorolható. Hatalmas egy lény, mégis -mint említettem - gyors, és fürge tud lenni. Nem éppen a közeli harcban jó -velem ellentétbe - de remekül fejlesztette ki a "jégfújás" képességét.
  Néha azt kívánom bárcsak én is olyan lehetnék mint ő. Hatalmas, tiszteletteljes, büszke, no meg sárkány. De én csak egy egyszerű ember vagyok, de csak egy dolog figyelmeztet erre; a vállamon végig húzódó bőrömbe égetett jelölés. Ezt Nobucktól kaptam, ez az ami össze köt, és megkülönböztet minket; én ember, ő sárkány.  


A hozzászólást Dawn Ollock összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 01, 2014 10:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Dawn Ollock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dawn Ollock   Dawn Ollock Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 10:00 pm


Dawn Ollock Ni3vrwubnq280ippz5
Üdv, Dawn!
Meg kell mondjam, tetszik, hogy nem egy "tökéletes" karaktert hozol az oldalra. Ezért plusz pont jár neked. Ám, sajnos mínuszt is kell kapnod a sárkányod színe miatt. Nem igazán tetszik ez a hófehér dolog, de meg tudok vele békélni. Arra kérlek, hogy a sárkányod korát írd át. Ha jól vettem ki a lapodból, akkor már az első kiválasztáson meglett a tojás, így most, hogy te 23 vagy, a sárkányodnak 7 évesnek kell lennie. Kérlek ezt javítsd!
Mindezek ellenére nagyon tetszett a lapod, és kíváncsian várom a játékaidat. Foglalj, kérlek, avatart, és a sárkány képfoglalóba is tedd be a sárkányod képét és nevét.
Jó játékot nálunk!
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Dawn Ollock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dawn Ollock   Dawn Ollock Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dawn Ollock

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-