KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Slade Relth Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Slade Relth Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Slade Relth Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Slade Relth Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Slade Relth Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Slade Relth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Slade Relth Empty
TémanyitásTárgy: Slade Relth   Slade Relth Icon_minitimeVas. Jún. 08, 2014 12:00 pm



Slade Relth









Adatok


♦Teljes név♦
Slade Relth

♦Becenév♦
Slade

♦Kor♦
25

♦Csoport♦
Sárkánylovas

♦Play by♦
Manu Bennett


Külsö és belsö

Kidolgozott teste van, de nem vitte túlzásba, nincs miért szégyenkeznie, nem ő lesz/volt az utolsó a futásnál. Nagyszájú, és sajnos van is, és nincs is mire egyszerre. Rendkívül sokat iszik, és gyakorlatilag erre megy el minden pénze, nagyon ritka, ha valaki józanul látja, még alap esetben is kissé pityókás. A másik oldalról pedig pokoli jó lovas hírében áll, de épp rossz szokása miatt kevésbé repül tudatosan, és nem is igazán emlékszik a részletekre, pedig imád repülni. Egyébként fekete hajú, 170-180 centi magas, jóképű, jó kiállású férfiú. Az ivászat miatt a modora kissé nyers, mégis szeretni való, és ha valaki keresi, valamelyik fogadóban tuti megtalálja – már ahonnan még nem tiltották ki.


Történetem

Két kupa között megpróbálom elmondani, hogy honnan jöttem. Először is leszögezem, nem biztos, hogy minden részlet tiszta lesz, még nekem sem. Szóval tizenegy évvel ezelőtt kezdődött, mikoris kijelentettem, hogy akár tetszik, akár nem, én sárkánylovas leszek. Azt tudni kell, hogy a szüleim nem igazán kedvelték a sárkányokat. Ismerték a történeteket, és voltak ismerőseink, akiknek volt egy-egy sárkánya, de mindig is ódzkodtak a hatalmas „gyíkoktól”. Így nevezték őket, már csak dacból is. Amikor a saját sarkamra álltam, és közöltem, hogy márpedig akkor is az leszek, szó szerint bezártak a szobámba, és nem is engedtek ki, hátha meggondolom magam. Már akkor is rafkós voltam, úgy döntöttem felhagyok ezzel az esztelenséggel, és megvallottam, hogy csak azért akartam sárkánylovas lenni, mert alájuk akartam tenni, csak azért is. Szóval azt mondtam, hogy nem leszek, de ahogy kiszabadultam, és egy pillanatra nem figyeltek, már meg is lógtam, és jelentkeztem sárkánylovasnak, tudtam, ha össze is rakják a képet, annyi ember előtt már nem igen tehetnek semmit. Mocsok módon viselkedtem, de hát ez van, kemény a világ. Az első évem nem volt valami felemelő. Csak vívás, íjászat, erőnlét, semmi extra, pedig nem épp ezt vártam volna, de azért teljesítettem mindent, persze. Úgy voltam vele, hogy mostmár csak azért is az leszek; bumm. A második évben kezdtünk el a sárkányok felé kacsintgatni, anatómia, testfelépítés, fiziológia és a többi, és a többi. Csupa száraz anyag. Mindig is gyakorlatias ember voltam – mint az apám, aki amúgy kovácsként kereste a kenyérre valót – szóval ez az elméleti hülyeség nálam nem működött, az ember úgyis mindent élesben tanul meg. Mielőtt még félre értés történne, nem, nem voltam tahó, nem szekáltam azokat, akik tudták az elméletet, és okostojások voltak. Egyszerűen csak ilyen voltam, kész. Amikor a Rhoanta-ra utaztunk, egyre izgatottabb lettem, hogy milyen sárkányom lesz a jövőben, milyen társat kapok. Mikor kiértünk, és megláttam a tojásokat, nem kapkodtam el, tudtam, hogy hogy működnek a dolgok. Nagyjából fél óra telhetett el, míg végigjártam a tojások között. Folyamatosan járattam rajtuk a szemem: „ez nem tetszik”; „nem, ez sem az”; „tovább…”, és hasonló gondolatokkal a fejemben, mígnem megláttam azt a szépséget. Kissé zöldes színű volt már maga a tojás is, és annyit azért felismertem, hogy egy méregsárkányé. Akkor az univerzum eldöntötte, hogy ő az enyém, én pedig az övé. Óvatosan felemeltem a tojást, és visszabaktattam a csoporthoz, és a csoportvezetőhöz, mondván, én megtaláltam, amit, akit kerestem, és már csak a többiekre várunk.
Nem telt bele sok idő, a sárkány tojás héja felrepedt, és kikelt a csöppség. Egy apró zöld pikkelyes sárkány(ka) bújt elő a tojásból, és rám nézve furcsa érzésem támadt. Nem a „meg akar enni” érzés, hanem az érzés, hogy mostantól mindig számíthatok rá, még ha egyelőre kicsi is. Meleg, jó érzés futott át rajtam. Nem tudom pontosan mit látott akkor rajtam, vagy bennem, de rögtön felmászott a vállamra, és azzal a lendülettel beleharapott. A nyoma azóta is ott van, és ez lett a jel, mely a kettőnk közötti kötelék kialakulását jelzi.
A szüleimmel évek óta nem beszéltem, Khaly minden időmet lefoglalta, de egyre nagyobb lett az idő múlásával, és hamarosan rá is tudtam ülni.
Mikor véget ért a képzésem, hazatértem – persze Khaly-val az oldalamon, már csak azért is – de ami fogadott, nos nem épp erre számítottam. Anyám elment már rég, apám pedig üvegek közt heverve töltötte a napjait. Nem dolgozott, nem járt társaságba. Magába fordult, és a borba, sörbe és egyéb alkoholba menekült. Mikor meglátott, kiátkozott, és nem is ellenkeztem vele. Még ha akartam volna, akkor sem tettem volna, egy sárkány volt az oldalamon, ez elég magyarázat mindenre. Csöndben elballagtam, és ismételten bizonyítva, hogy az ő vére vagyok felkerestem az első utamba eső tavernát, ahol rendesen felöntöttem én is a garatra. Azóta pedig még inkább erősödött a kapcsolat, és nincs problémánk egymással. Néha kiállhatatlan, mert hát mégiscsak nőstény, de ezt nem róvom fel neki. Túl jó társ ahhoz.


A hozzászólást Slade Relth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 09, 2014 8:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Slade Relth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slade Relth   Slade Relth Icon_minitimeVas. Jún. 08, 2014 12:01 pm



Sárkányod neve









Adatok

♦Név♦
Khaly

♦Nem♦
Nőstény

♦Kor♦
9

♦Fajtája♦
Méregsárkány

♦Párja♦



Egyéb

Nőből van. Ennyit bőven elég elmondani róla. Kissé akadékoskodó, kissé anyáskodó, hisztis, néha kiállhatatlan. Mindezt leszámítva teljesen hűséges, és az életét adná Slade életéért, ha arról lenne szó. Elég sűrű hangulatingadozásai vannak, így van hogy be nem áll a „szája”, és van olyan is, hogy úgy kell kihúzni belőle dolgokat. Kinézete rögtön feltűnhet, feje két oldalán egy-egy lebeny-szerű „kinövés” található, mely leginkább egy kobra csuklyájára emlékeztet, lábai között szintén hosszú az úszóhártya, és a szárnyai úgy néznek ki, mintha két-két darab lenne, csak egybenőtt. Nyelve villás, pikkelyeinek színe pedig mélyzöld, fejéről pedig két szarv nyúlik hátrafelé. A két szemfoga szintén leginkább kígyóra hasonlít, különösebb jelentősége nincs, fura fejlődésen ment keresztül. És ezzel történt egyszer, hogy „kissé” elázott állapotban Slade megsértette, és „köszönetképpen” Khaly megharapta. Ez a két megnyúlt szemfog az, ami Slade vállába mart, és ez lett a jel, ami a mai napig is ott virít.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Slade Relth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slade Relth   Slade Relth Icon_minitimeHétf. Jún. 09, 2014 8:54 pm


Slade Relth Ni3vrwubnq280ippz5
Üdv köztünk, Slade!
Nagyon tetszik a karaktered, és örülök, hogy köztünk vagy! Sajnálom, ami a családoddal történt, és azt, hogy emiatt az italhoz fordultál. Nagyon remélem, azért a sárkányodnak sikerül majd kicsit jobb belátása bírnia.
Foglald le az arcod, aztán a sárkányod képét, nevét tedd be a sárkányfoglalóba, utána máris kezdheted a játékot! Jó szórakozást nálunk! Wink
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Slade Relth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slade Relth   Slade Relth Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Slade Relth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-