KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Jannasa Thorts Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Jannasa Thorts Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Jannasa Thorts Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Jannasa Thorts Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Jannasa Thorts Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Jannasa Thorts

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Jannasa Thorts Empty
TémanyitásTárgy: Jannasa Thorts   Jannasa Thorts Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 1:55 pm



Jannasa Thorts









Adatok


♦Teljes név♦
Jannasa Thorts

♦Becenév♦
Janna

♦Kor♦
18

♦Csoport♦
Lovas tanonc

♦Play by♦
Saoirse Ronan


Külsö és belsö

Átlagos vagyok, semmilyen. A puszta tényeket közölve: sötétszőke hajam van és zöldes szemem. Nagyjából 170 cm magas vagyok és kelleténél vékonyabb. Ha édesanyámat kérdeznétek, azt mondaná, bájos arcú, csillogó szemű, kecses. Talán azt is mondaná, hogy a legakaratosabb gyerek, akivel valaha találkozott. Én inkább eltökéltnek mondanám magam.


Történetem

Az 1237. év tavaszának 2. napján érkeztem a világba. Pontosan 9 napal azután, hogy nagyapám péksége leégett. Ezzel együtt elvesztettem a nagyszüleim és édesapám. Amid sose volt, annak a hiánya nem kell, hogy fájjon. Nekem van anyám, Elda, és van egy nagybátyám Dom, valamint egy szakajtóra való unokatestvérem. (Ezen a napon éppen 5,889) Nem is kívánhatnák ennél többet.
Tehát, hogy meséljek is magamról valamit...
Kora gyermekkorom emlékeimben ugyan megfakult, de rokonaim történetei szerint „fura kis bogár” voltam. Tágranyílt zöld szemekkel kutattam a világot, ahogy, úgy látom, csak egy gyermek tudja. A kérdezős korszakom a mai napig húzódik, csak épp kérdéseim egyre lényegre törőbbek és erőszakosabbak lesznek.  Három évesen a legjobb barátom a család vén kutyája, Ugass volt. Igen, Dom humora elől senki és semmi nem menekülhet... az állat nevét is ő fuserálta el ennyire. Ennek ellenére tisztességes házőrző eb lett, aki 5 évvel később hunyt el. Addigra már iskolába jártam. Szeretek tanulni. Mindig is szerettem. Nem tudom elvislni a gondolatot, hogy a világ megismerhetetlen. Ezért is akarok annyira sárkánylovas lenni. Mert egy ilyen társsal talán elindulhatnék, hogy olyan helyeket ismerjek meg, amikről álmodni már nem vagyok képes. Két évvel ezelőtt kint voltam a szigeten és végignéztem ahogy társaim egy részét kiválasztja a sárkánya. De az én időm még nem jött el. Szörnyen dühös voltam. Nem a sárkányokra, ők nem tehetnek róla. Először magamat gyűlöltem, azt hittem nem vagyok elég jó. Aztán a világot, hiszen én mindent megtettem, kitűnő eredményeim vannak a lovasképzésen. De hiába minden igyekezet, ha mondjuk nem kellek egy sárkánynak sem. Összetörtem, de nem adtam fel. Tudtam, hogy a sárkány, aki kísérőm lesz az életem során eljön majd, és én ott leszek, hogy felneveljem és utána ő ott lesz, ogy megvédjen. És idén végre eljött a nap, mikor ismét a Rhoanta szigetre léphettem. A gyomrom olyan volt, mint egy nagy és éles kő, a fejem zúgott. Körbesétáltam a méregsárkányok fészkében és ott volt. Az én kis kincsem, a tojás, ami Engem választott. Most nincs más dolgom, mint várni, hogy életem álma kikaparja magát a tojásból és egyszer majd nagy legyen és erős.



A hozzászólást Jannasa Thorts összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 28, 2014 8:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rowen Quadan
Helló, sweetheart! I am
Rowen Quadan
Hozzászólások száma :
223
Join date :
2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Jannasa Thorts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jannasa Thorts   Jannasa Thorts Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 8:13 pm


Jannasa Thorts Ni3vrwubnq280ippz5
Üdvözöllek nálunk, Jannasa! Smile
Nagyon szép kis előtörténetet raktál össze, a fogalmazásod és maga a történet is megfogott. Végre egy tanonc, aki nem azonnal kapta meg a tojását, hiszen ez sajnos most már egyre inkább benne van a pakliban.
Tojásod pontosan 50 hsz után fog kibújni a tojásból és akkor kérlek készítsd majd el a sárkányod adatlapját is. Smile
Nem húzom tovább az időd!
Foglalj avatart, aztán mehetsz is játszani! Smile
Ja és lemaradt a képed, azt kérlek pótold! (Ha kell segítség, szólj nyugodtan.)
Rowen
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Jannasa Thorts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jannasa Thorts   Jannasa Thorts Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 8:35 pm

Köszönöm! Pótoltam a képet és az avatarfoglalást is elintézem egy percen belül Smile
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Jannasa Thorts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jannasa Thorts   Jannasa Thorts Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Jannasa Thorts

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-