KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Sinéad Aynwer Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Sinéad Aynwer Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Sinéad Aynwer Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Sinéad Aynwer Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Sinéad Aynwer Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Sinéad Aynwer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Sinéad Aynwer Empty
TémanyitásTárgy: Sinéad Aynwer   Sinéad Aynwer Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2014 6:53 pm



Sinéad Aynwer









Adatok

♦Teljes név♦
Sinéad Aynwer

♦Becenév♦
Sinéad – nem becézhető

♦Kor♦
18

♦Csoport♦
Szigetlakó

♦Play by♦
Emma Stone


Külsö és belsö

Csöndes, rendkívül csöndes, nem nyitja sűrűn a száját beszédre. Titokzatos jelenség; nagyon nehezen nyílik meg mások előtt. Akiknek sikerül megtörniük e jeges, elvadult szívet, azok megpillanthatják azt az okos, értelmes, energikus és tehetséges Sinéad-et, aki mindig is volt, csak elrejtőzött a külvilág szörnyűségei elől és magára öltötte ezt a páncélt. Családtagjai iránt nemigen mutatja meg érzéseit, pedig nagyon szereti és tiszteli minden egyes tagját. Segítőkész, ám olykor szófogadatlan, ami könnyen konfliktusokhoz vezethet, melyek általában úgy végződnek, hogy Lynn végighallgatja a másik fél dorgálásait, majd ha megunja azt, akkor hátat fordítva távozik, egy szó nélkül. Ha illedelmesen kell viselkednie, mert mondjuk, vendégek érkeznek a házhoz, akkor természetesen mindent megtesz azért, hogy megfeleljen az elvárásoknak. Williamnek sokat köszönhet, így nem áll szándékában szégyent hozni rá mások előtt. Talán ő az, akit a legjobban tisztel a környezetében élők közül. Mindezek mellett szereti a zenét, a klasszikusokat és a metálosabb műfajokat egyaránt. Régi szokásához híven ma is kijárkál a természetbe sétálni egyet, vagy felmászni egy vastag faágra és ott elmélkedni, akár órákon át.
Első ránézésre törékenynek tűnik, talán másodikra is, de akad benne erő, legalább is annyi mindenképp, hogy képes legyen megvédeni magát. Lapockáig érő vörös haját mindig kibontva hordja, és a ruhái se rínak ki a többieké közül. Mivel hol nevelőapjának segít a kovácsműhelyben, hol nevelőanyjának gyógynövényeket gyűjteni, gyakran lesz koszos, de ez sem zavarja túlzottan. Testalkata is átlagosnak mondható, nem kövér, de nem is lehet azzal vádolni, hogy keveset eszik. Valójában eléggé szemrevaló teremtés, legalábbis azok szerint biztos, akik fütyülve fordulnak utána, persze ő erre mit sem reagál, valahogy még egyetlen férfi se tudott közel férkőzni hozzá.


Történetem

Halványlila fogalmam sincs, hogy kerültem én a négy fal közé. Állítólag éjjel találtak a lépcsőn sírva. Azt hitték, már aznap este elveszítenek, hisz a lázam alig lehetett levinni. Még máig is csodának tekintik azt, hogy itt járkálok. Alig lehettem pár hetes, gyanítom, anyámat mihelyst kiengedték a kórházból, ő lepakolt ide. Persze ez csak feltételezés, az egyik a sok száz közül. Nyugi, a többi se szívderítőbb ennél.
Mindenesetre, itt kezdődött meg az életem, ebben az árvaházban. Büszkén mondhatom, hogy az itt eltöltött hét év alatt, az összes zugát ismerem, igen, a titkos folyosókat is, ahol általában Kida nénéik járkáltak, hogy megnézzék, valóban alszunk-e. Sose aludtunk.
Persze, most jöhetnek a tévképzetek, hogy árvaház jujj, milyen gyerekek kerülnek ki onnan, és az összes egy selejtes Twist Oliver, de nem. Sőt, az árvaházban töltött évek voltak életem legjobbjai. Mindig volt kivel játszanom, és bár csak kevés édességet kaptam, de kaptam. Mindig volt kaja az asztalon, és komolyan az vesse az első követ a nevelőkre, aki nem várja el a gyerekétől, hogy legalább maga körül takarítson. Nem voltunk láncra verve, nem kellett alantas munkát végeznünk – leszámítva, mikor a szobánk katasztrófa övezetté avanzsált át -, és még az igazgató is irtó jó fej volt.
És mégis nyolc éves koromban, búcsút kellett mondanom ennek a helynek. Soha nem fogom elfelejteni azt a napot. Már reggel elég kényelmetlenül éreztem magam, mikor abba a nagyon csinos, de annál kényelmetlenebb ruhába tuszkoltak. Befonták a hajam, és masnit kötöttek rá, holott mindenki tisztában volt vele, ezt mennyire utálom. Emlékszem, le kellett mennem a lépcsőn, aztán mikor nyílt a nagyajtó, a lehető legbájosabb mosolyommal fogadni az érkezőket.
Joshuatól már első pillantásra kirázott a hideg, és le kellett szegnem a fejem, mikor elém ért, mert esküszöm, hogy nem bírtam volna megállni, hogy ne kiabáljak rá, ne bámuljon már úgy, mint egy kötözött sonkát szokás a hentesnél. De tudtam, mire megy ki a játék, és életemben először imádkoztam – mindhiába –azért, hogy ne engem vigyenek magukkal.
De mégis, a férfi rám mutatott, és úgy ejtette ki azt a két szót, mintha ő maga lenne az Atyaúristen, és a világ legnagyobb szívességét tette volna. „Ezt visszük!”. És igen, az elkövetkezendő nyolc évben más se voltam, csak „ez”. Tojtak arra, hogy van nevem, méghozzá igen szép nevem, amit csak a nyakamban lógó medálnak köszönhetően nem felejtettem el. Kínkeserves nyolc év volt. Soha nem éreztem magam ennyire senkinek, ennyire megalázva, és ennyire mocskosnak. Persze, volt eszem, tudtam, hogy az árváknál még a hajléktalanok meg az alkoholisták is egy fokkal feljebb állnak a képzeletbeli létrán, de nem gondoltam volna, hogy egy embernek ennyire nem lenne szíve. Minden éjszakát a szobámban sírva vészeltem át, és könyörögve, legyen ennek vége. Igen, mert szobám az volt, kint a csűrben, amit egy elnyűtt matrac, amit már kidobni készültek, és egy függöny képezett, mégis válasszanak el a mellettem lévő tehenektől. Igen, nálam még őket is jobban becsülték, pedig én fejtem őket nap, mint nap. A házba sose tehettem be a lábam, az egyetlen szerencsém, hogy Ian, a szakács sose feledkezett meg rólam, így legalább éhen nem haltam, bár a naponta rám ülő fáradtságtól gyanítom, észre se vettem volna, ha meghalok.
Egészen tizenhat éves koromig bírtam ezt. Aznap, mikor Joshua részegen jött haza, mert sikerült nyélbe ütnie egy nagy üzletet, én nem számítottam arra, hogy ilyen korán érkezik. A konyhájukban talált, mert bevallom, sokszor beszöktem enni a maradék sütiből. Nem volt boldog. Életem első pofonját zsebeltem be akkor, de ami utána történt, még rosszabb, csak a reflexemnek, na meg a kezemben lévő tortaszeletelő késnek köszönhetem, hogy megúsztam azt, amitől még a legkeményebb nő is retteg.
Átfutottam a csűrbe, nem törődve a kiáltásokkal, se a fenyegetésekkel, összepakoltam a kevéske holmim, és a mólóig futottam. Nem gondolkoztam, akkor a helyzet nem engedte ezt meg, felszöktem az első indulni készülő hajóra. Az útról semmire nem emlékszem, akkor először tudtam nyugodtan álomra hajtani a fejem, persze miután a sokk elmúlt. Mire felkeltem, már ezen a szigeten találtam magam. William Aynwer volt az, aki megbökdöste a tizenhat éves énem… és ő az is, akit két éve csak apámnak hívok, és minden elfogultság nélkül mondhatom, hogy a sziget egyik legjobb fegyverkészítője.


Vissza az elejére Go down
Rowen Quadan
Helló, sweetheart! I am
Rowen Quadan
Hozzászólások száma :
223
Join date :
2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Sinéad Aynwer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sinéad Aynwer   Sinéad Aynwer Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2014 7:34 pm


Sinéad Aynwer Ni3vrwubnq280ippz5
Üdvözöllek a szigeten, Sinéad!
Nagyon örülök, hogy végül közénk sodort a Sors, hiszen egy ilyen keserves gyerekkor után kijár a normális élet. Itt lesz részed nyugalomban és kalandokban egyaránt!
Nagyon tetszett az előtörténeted, hibát nem találtam benne, így elfogadlak!
Foglalj avatart, aztán nyomás játszani! Smile
Rowen
Vissza az elejére Go down
 

Sinéad Aynwer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-