KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Foxiana Sisiti Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Foxiana Sisiti Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Foxiana Sisiti Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Foxiana Sisiti Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Foxiana Sisiti Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Foxiana Sisiti

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Foxiana Sisiti Empty
TémanyitásTárgy: Foxiana Sisiti   Foxiana Sisiti Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2014 3:39 pm


   

Foxiana Sisiti

   

   

   
   

   
   


   
Adatok
   


♦Teljes név♦
Foxiana Sisiti

   
♦Kor♦
8

   
♦Csoport♦
Száműzött

♦Rang♦
Sodródó

   
♦Play by♦
Francesca Capaldi
   


   
Külsö és belsö
   

  Bár a lány igen aprócska még és törékeny, a jelleme ezzel ellentétben nagyon erős, kikezdhetetlen. Akaratos és makacs, de nem eszetlenül hisztizik ha kell, ha nem, hanem előre kigondolja mi számára a legmegfelelőbb és azért harcol, amíg meg nem kapja. Már most megvan a magához való esze, bár azért ilyen kicsi korban még nem mindig tudja az ember mi a legmegfelelőbb neki.
Persze, ha minden rendben van körülötte, ő egy nagyon bájos kislány, általában szeretik őt. Ő pedig szereti azt a látszatot kelteni, hogy nem jár semmi bajkeverés a fejében, de aztán ahogy a rá vigyázó tekintetek elfordulnak, már kész is a baj...

Nagyon picike még, de korához képest pont jó a magassága. Nagy, barna szemei magával ragadóak, mosolya elbűvölő. Vörös, hullámos, körülbelül a háta közepéig érő haját legtöbbször kiengedve hordja, de előfordul, hogy összefogja, hiszen nehéz kordában tartani egy ekkora hajzuhatagot.
   
   


   
Történetem
   

 Az embernek nem mindig úgy alakul a sorsa, ahogyan azt ő szeretné. Főleg, ha még olyan picike, hogy mások mondják meg mit csináljon, vagy épp mit ne.
Hát ez történt velem is. Őszintén szólva eszem ágában nem volt átköltözni erre a sziklás, kopár és barátságtalan vidékre, de nem tehettem mást.
Mindössze 3 éves voltam, amikor mostani vezérünk, Carax lázadást indított. Anyámnak, Aryn Fleiner-nek nem kellett könyörögni, kérdés nélkül, az elsők között szállt fel arra az átkozott hajóra, persze maga után rángatva engem is.
Apám Dror Ragonir, kiváló sárkánylovas születésem előtt pár hónappal hunyt el. Senki nem tudja pontosan mi történt, mert sárkánya nem volt halandó egyik társának sem elmondani. A többiek letudták annyival, hogy nagy viharba keveredhettek, s így lezuhanva sárkányáról a vízbe fulladt, ám anyám váltig állította, hogy a sárkány ölte meg őt és talán nem is volt véletlen. Senki nem hitt neki, hiszen ezidáig sosem fordult elő olyan, hogy sárkány lovasa ellen fordult volna.
Arynt, vagyis anyut elöntötte a düh és a méreg, kétség sem fért hozzá, hogy attól a naptól kezdve - vagy talán már előtte is? - utálta a sárkányokat és ezt a várost is a mézes-mázas lakóival együtt.
Felszálltunk hát a hajóra, és ő nem is törődött azzal, hogy én mit szeretnék, elhurcolt.
Pedig én imádtam a sárkányokat nézni. Annyira gyönyörű amikor az égen szárnyalnak. A hátukra azt hiszem nem ülnék, ám nézni őket órákon át tudtam. Azt viszont szörnyű volt látni, amikor egyik-másik pikkelyes megsérült és nem nagyon tudtak mit kezdeni vele... Talán akkor döntöttem el, hogy sárkányokat akarok gyógyítani, hogy minél hamarabb újra az égen láthassam őket büszkén szárnyalni.
Vajon visszajutok valaha Kysppie szigetére, hogy valóra váltsam az álmom? Vagy örökre itt fogok rostokolni? Nem tudom, de az biztos, hogy elegem van abból, hogy bárkinek bármit mondok erről, az rá a válasza, hogy kicsi vagyok még és nem tudom mit beszélek....

   
Vissza az elejére Go down
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Foxiana Sisiti Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foxiana Sisiti   Foxiana Sisiti Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2014 8:00 pm


Foxiana Sisiti Ni3vrwubnq280ippz5
Üdv, Foxiana!
Kérlek, nézd el, hogy eddig nem néztük meg lapodat. Ím elfogadlak, hiszen nagyon aranyos kislány vagy, akinek valahogy vissza kell térnie Kysppie szigetére. Wink foglald le gyönyörű arcod, és már kezdheted is a játékot!
Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com
 

Foxiana Sisiti

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-