KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Flynnt Owen Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Flynnt Owen Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Flynnt Owen Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Flynnt Owen Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Flynnt Owen Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Flynnt Owen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Flynnt Owen Empty
TémanyitásTárgy: Flynnt Owen   Flynnt Owen Icon_minitimeCsüt. Szept. 18, 2014 5:15 pm


   

Flynnt Owen

   

   

   
   

   
   


   
Adatok
   


♦Teljes név♦
Flynnt Owen

   
♦Becenév♦
Flyn, Owe (a barátaim között van olyan, aki előszeretettel hív így, ne is kérdezd!)

   
♦Kor♦
27 év

   
♦Csoport♦
Sárkánylovas

♦Rang♦
Közelharcos

   
♦Play by♦
Grant Gustin
   


   
Külsö és belsö
   

   188 centi magas vagyok, fehér bőrömhöz pedig dús, barna hajam van, ami mindig is a jelen hosszúsággal szerettem, mindig utáltam, mikor rövidebb volt, nekem ez pont így jó. Ehhez még párosulnak világos, zöld színű íriszeim, melyek a külsős vélemények szerint mindig szeretnek megnyerően csillogni, különösen, ha kisfiús mosolyom is párosul hozzá. Sovány, kissé fiatalos arcom van, ami miatt az ábrázatom által fiatalabbnak, mondhatni, gyerekszerűbbnek szeretnek nézni, mint amennyi a valós korom, bár engem ez se zavart igazán soha. Termetemet tekintve magasságom mellett elég sovány és edzett is vagyok, mindig is igyekeztem formában tartani magamat, ami lovasként nem is jelentett gondot, mondhatni... a külsőmmel tökéletesen ki vagyok békülve. De hogy mi a helyzet velem? Nos, ami a személyemet illeti: mindig is vidám beállítottságú embernek tartottam magam, igyekeztem optimistán hozzáállni mindenhez, és pozitívan látni a világot. Nyitott vagyok mindenki felé, és ha arról van szó, hogy segítségre szorul valaki, hát igyekszem is megtenni a tőlem telhető legtöbbet. Ami azt illeti, ilyen szempontból talán egy kicsit maximalista is vagyok. Sosem tartottam elég jónak, amit épp tettem, ezért igyekeztem még jobb lenni, hogy lovas lehessek. Szóval, igen... elég makacs személy vagyok, és kitartó is, amit egyszer a fejembe vettem, attól nem tántorítok egykönnyen. Támasz kell? Én meghallgatlak. Titkod van? Nálam biztonságban lesz. Mindazonáltal... azért egy kis bizalmatlanság és kisfiús félénkség bennem is megvan. Nem bízom meg mindenkiben csak úgy, és könnyű egy-egy kínosabb helyzetben zavarba hozni, amit utálok is, de hát ez van, nem igaz?
   
   


   
Történetem
   

   Több, mint két évtizeddel ezelőtt láttam meg a napvilágot. Anyám egyedül nevelt fel, mivel apám sárkányharcos volt, de sajnálatos módon életét vesztette, amikor én még pici csecsemő voltam, s bár nekem sosem volt senkim, akit apának szólíthattam volna, mégis gondtalan, boldog gyerekkorom volt. Természetesen ez mind édesanyámnak volt köszönhető, mivel ő mindig is igyekezett megadni nekem mindent, amit csak tudott, és mellette szerető karok között nőhettem fel. Szerintem néha már erején felül is dolgozott az én boldogságomért, amiért sosem lehetek neki elég hálás. Gyerekként sokat mesélt nekem apáról és arról, amit csinált, azt hiszem, akkor döntöttem el magamban, hogy én is sárkánylovas akarok lenni. Elszánt voltam, és céltudatos. Mint mindig. A barátaim is támogattak ebben, mert bár gyermekként még eléggé félénk és visszahúzódó természetű voltam, mégis akadtak, akik az évek során igencsak megkedveltek, ők lettek a legjobb barátaim: Ronyx és Gwerndolynne. Szinte testvérek lettünk mi hárman, hiszen mondhatni, együtt nőttünk fel, együtt játszottunk, együtt nevettünk és együtt is szomorkodtunk, ha valamelyikünknek hármunk közül valami baja esett, vagy lebetegedett. Kitartottunk egymás mellett mindig, amit ők is maximálisan betartottak, tekintve, hogy végig mellettem voltak, és támogattak, amikor tanoncként elkezdtem a kiképzéseket. Édesanyám büszke volt rám, én pedig elég szép eredményekkel fejlődtem. Mind a közelharcot, mind a kardforgatást, mind pedig az íjászatot nagyon hamar kitanultam. Élveztem a kiképzési év minden szakaszát, aztán gyorsan el is jött a második év, melyben a sárkányokkal kapcsolatos fontos ismereteket sajátítottam el, ismételten meglepően gyorsan, hála a befogadóképességemnek, mivel szinte minden információt csak úgy faltam. Igyekeztem minél többet és többet tanulni és minél jobbá is válni ezáltal. Hogy mi változott? Minden. Én magam is megváltoztam. De... ennyire ne rohanjunk még előre. Vissza a kiképzés utánra: elérkezett hát számomra a legfontosabb pillanat. Elmehettem Rhoanta szigetére, és ekkor került mellém a társam, az én kis energiasárkányom, Lachlan. Miután kikelt, a kis ördög azonnal meg is mutatta nekem a különlegességét. Ahogy hozzáértem, mintha villámok futottak végig az izmaimon. Elájultam, de ahogy magamhoz tértem, ő ott volt mellettem, ült és nagy, gyönyörű szemeivel fürkészett engem, apró termetével őrizve engem. Már akkor tudtam, örökre összekapcsolódtunk, és attól kezdve nem is tévesztettem őt szem elől. Persze, olyan gyorsan növekedett kis bestia, hogy fel sem ocsúdtam, annak az apró törpének, aki kikelt a tojásból, és elég egyedi módon üdvözölt engem, nyoma sem volt többé. Nem is tellett bele sok időbe, mire először a hátára ülhettem. Éjt nappallá téve igyekeztünk mindig ketten meghódítani az eget. Közös álmunkká vált az éjszakai égbolt csillagainak elérése. Az évek úgy repültek, hogy jószerével fel se tűnt tovaszállásuk... olyanok voltak számomra csupán, mint a felhők, melyek szintén tovaszálltak, ahogy Lachlan és én elhúztunk mellettük az égen. Lovas lettem, de még ekkor se lankadt az igyekezetem, próbáltam olyan jó lenni, hogy mindenki elégedett lehessen velem, gondolok itt a többi lovasra. Anyám és a barátaim nagyon büszkék voltak, velem örültek. Felmerülhet hát benned a kérdés... akkor miről beszéltem az előbb? Hiszen minden jó volt. Mi változott meg? Az, hogy én mindezt elvesztettem. A boldog képek... az emlékek... eltűntek. Néha, álmomban, előjön még párszor az érzés. Az érzés, hogy zuhanok. Mintha egy pillanatra kemény pikkelyeket tapintanék még ujjaimmal, ahogy kapaszkodó után keresek, aztán csak félelmet érzek. Érzem, hogy egyre csak nyele el a mélység. Érzem, hogy zuhanok. Aztán, mint az álom maga, ölel körül a sötétség, hogy mikor magamhoz térek, üres legyek. Bolyongó, céltalan lélek, ki elvesztette életének képeit. Persze, mindenki megértő, és kedves velem. Sokan vesznek közül. Segíteni próbálnak. Azt mondják, sárkánylovas vagyok. De én nem tudok hinni nekik. Képtelen vagyok elképzelni magam egy olyan lénynek a hátán. Mit keresnék ott amúgy is? Furcsa nekem ez az egész, össze vagyok zavarodva. Ráadásul, tudod mi a legfurább? Az érzés, amit az ébredésem óta érzek. Az érzés, hogy még mindig zuhanok...

   
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Flynnt Owen Empty
TémanyitásTárgy: Lachlan   Flynnt Owen Icon_minitimeCsüt. Szept. 18, 2014 8:28 pm



Lachlan









Adatok

♦Teljes név♦
Lachlan

♦Nem♦
hím

♦Kor♦
12 év

♦Fajtája♦
Energiasárkány

♦Párja♦
Nincs párja


Egyéb

Ezüstös pikkelyei még az energiasárkányok között is különlegessé teszik egyedi csillogásukkal, és szinte páncélszerű bevonatukkal. A gerincvonalán végigfutó hegyes, tüskék tekintélyt parancsolóvá, és rémisztővé teszik, akárcsak az állnál és a fején elrendeződő tüskés pikkelyek. Vörös szeme elüt az ereje által kibocsátott kék fényű energiáktól és villámoktól, mégis egyfajta megnyugtató sugárzást tud kibocsátani belőlük, és éppen ez az, ami Lachlan személyiségét a leginkább jellemzi. Mert bár külsőre a legkezelhetetlenebb és legvadabb sárkánynak tűnhet mind közül, a hűvösséget, és zordságot tükröző kemény pikkelyek alatti lény nagyon is meleg érzelmekkel bír. Megkockáztatom, faján belül Lachlan a legérzékenyebb lény, akit valaha is látott a világ. Rendkívül könnyen meg tudom bántani, ha épp nem gondolkodom, és a személyisége is nagyon hangulatfüggő. Külsős számára borzasztó nehéz esetnek tűnhet, akit nem is lehet megismerni, mert nem hagyja, pedig nála ez is csak egy szakasz. Vannak nagyon szenzitív, és magába forduló pillanatai, mikor inkább a magány a mindene, és ott van az a gondoskodó Lachlan is, aki legszívesebben a nap egyetlen percében se szakadna el tőlem, annyira igényli a társaságot. Egy nagyon erős, és kitartó sárkány, szívós, és szép nagyra is nőtt már az évek során. Roppant büszke vagyok rá, mert tényleg csodálatos, mennyit fejlődött, és nagyon különlegesnek tartom.
Vissza az elejére Go down
Rowen Quadan
Helló, sweetheart! I am
Rowen Quadan
Hozzászólások száma :
223
Join date :
2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Flynnt Owen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flynnt Owen   Flynnt Owen Icon_minitimeCsüt. Szept. 18, 2014 8:59 pm


Flynnt Owen Ni3vrwubnq280ippz5
Sza Flynnt!
Nagyon élveztem olvasni az adatlapodat, nagyon tetszett. Sajnálom, ami történt veled, de bízom benne, hogy egyszer sikerül visszazökkenned a régi kerékvágásba és akkor a sárkányod is megnyugodhat.
Elfogadlak! Foglalj avatart, aztán már mehetsz is játszani!
(És remélem mi is összefutunk hamarosan. Smile )
Rowen
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Flynnt Owen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flynnt Owen   Flynnt Owen Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Flynnt Owen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-