KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Leena Myerscough Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Leena Myerscough Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Leena Myerscough Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Leena Myerscough Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Leena Myerscough Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Leena Myerscough

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Leena Myerscough Empty
TémanyitásTárgy: Leena Myerscough   Leena Myerscough Icon_minitimeCsüt. Dec. 25, 2014 8:06 pm

Leena Myerscough





Név: Leena Myerscough

Becenév: Leen, Leena, Rettenthetetlen Leena

Kor: Huszonnégy

Csoport: Sárkánylovas

Rang: Légivadász

Avatar: Nadia Esra


Külső, belső leírás

Sárkánylovas lévén mindennek lehet nevezni, csak törékenynek nem. Masszív testalkatom van és elhiheted, nem fog lefújni a szél a sárkányom hátáról. Sosem voltam az a kiskirálylányos lány, már négyéves koromban arról álmodtam, hogy egyszer majd, mikor nagy leszek és jól megnőttem, én is lovas leszek, ezért ne csodálkozz, ha kicsit több izom van rajtam, mint rajtad, vagy esetleg azon, hogy sosem láttál még engem reggelente úrnői frizurát varázsolni az amúgy is megregulázhatatlan, kusza, szemet magára vonó, élénkvörös hajamból. Sokakat elriaszt a szemem, mert az egyik mélykék, a másik pedig világoskék, ez pedig sok emberben félelmet ijeszthet, pedig nem vagyok én rossz ember. Arcom jobb felét egy csúnya vágás rondítja el, de én büszkén tekintek rá, mint harci sebre. Sokkal jobban szeretem a kényelmesebb vászonöltözeteket, mint az elegánsabb, nőiesebb ruhákat, fűzőket.
Természetemről szólva érdekesen rakott össze a sors, de ezt talán a körülöttem élők tudnák a legjobban megmondani. Kilógok a családból, anyám ugyanis mindig halkabb, visszafogottabb, engedelmesebb, sőt, nemesebb volt, mint én; ő hajtogatja folyamatosan, hogy szinte mindenemet apámtól örököltem, aki sárkányháton, csatában vesztette életét, mikor hét éves voltam; már nem várta meg, hogy testvéreim a világra jöjjenek. Én azonban nagyszájú, makacs, elszánt és tettre kész szabadszellem vagyok, akit, akárcsak a hajamat, szinte lehetetlen vállalkozás lenne megszabályozni. Néha, ahogy mondani szokás, egy anyatigrisre hasonlítok, ahogy szenvedélyesen és vért izzadva, erőt nem sajnálva védem a sajátomat, legyen szó a Naloth-ról, az ikrekről, anyámról, vagy a szigetről. A végletekig hűséges tudok lenni és mindig igyekszem azt cselekedni, amit abban a pillanatban helyesnek tartok.


Előtörténet

Az embereket életük során, akarva-akaratlanul, de felcímkézik, beskatulyázzák, elhelyezik valahova, ahova szerintük illik és onnantól kezdve úgy tekintenek rá, legyen szó pozitív vagy negatív csoportosításról, esetleg mindkettőről.
Rettenthetetlen Leena
Mivel első utamon azonnal megtaláltam a nekem rendeltetett tojást, húsz éves koromra már hivatalosan is Lovas válhatott belőlem, a sereg tagja lettem a Légivadászok mezőnyét erősítve, azonban hamar kiderült, hogy egyvalamiben különbözök a legtöbbjüktől; nem mindig, vagyis inkább gyakran nem követem a parancsot. Ennek köszönhetően már gyakran meggyűlt a bajom a vezérrel, Rowen Quadannel, de kitenni nem tett ki, hogy azért, mert nem tehet vagy mert nem akar, azt nem tudom, de a lényeg az ugyanaz. Hajlamos vagyok a saját fejem után menni: még indítani egy támadást, miután elméletileg visszavonulót fújtunk; a másikat megtámadni, nem azt, akit mondtak; előre törni, mikor a háttérben lenne feladatom; vagy éppen fejjel menni a falnak, ha azt látom jónak. Innen ragadt rám a rettenthetetlen jelző - ami, hogy hízelgő-e vagy sem, azt mindenki döntse el magának, éppen eléggé megosztom így is az embereket. Nem szokásom feladni, mikor vesztésre állunk, igyekszem a lehető leggyorsabban felmérni a helyzetet és úgy támadni, hogy a csapatomat előnybe hozzam, még akkor is, ha az éppen a lehető legveszélyesebb dolog abban a szituációban. Hallgatok a megérzéseimre, amik általában bejönnek, de néha tévednek; innen van az a ronda sebhely az arcomon is, és még örülhetek, hogy csak ennyi maradt meg. Viszont, ha egyszer Naloth sérül meg annyira, hogy csak erővel tudom a levegőben tartani, engedély nélkül is visszavonulok; ha valamivel, az ő életével nem fogok tréfálni.
Persze nem én vagyok az egyetlen a családban; anyám nap mint nap hajtogatja, hogy sírba visszük a sárkányokkal, de nincs mit tenni, Darrene és Cyrill, az ikrek, most lesznek tizenhat évesek és nemsokára megteszik első útjukat a szigetre, hogy megtalálják a nekik rendeltetett sárkányt. Sok szempontból tartanak engem példaképüknek, de én nem feltétlenül tartom követendő példának azt a fajta életet, amit én folytatok, emiatt gyakoriak a közöttünk a parázsviták, bár ilyen szempontból inkább Cyrill, mint a férfi a családban, a kezelhetetlenebb. De ezt, a Lovas életet, mint sok mást is, nem tilthatom meg nekik; bár az igazság az, hogy nem is szeretném. Csak féltem őket, hogy esetleg nem a számukra leginkább megfelelő utat választják... De ha ez meg is történik, én ott leszek, ha már apánk nem lehet.



A hozzászólást Leena Myerscough összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 16, 2015 6:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Leena Myerscough Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leena Myerscough   Leena Myerscough Icon_minitimeCsüt. Dec. 25, 2014 8:09 pm



Naloth









Adatok

♦Teljes név♦
Naloth

♦Nem♦
nőstény

♦Kor♦
nyolc

♦Fajtája♦
Energiasárkány

♦Párja♦
-


Egyéb

A sárkányok és lovasaik, miután megkapták a jelet, képesek gondolatban kommunikálni, amolyan lelki társakká válva. Nálunk ez a szó legszorosabb értelmében igaz. Nal az én tökéletes hasonmásom, mindössze "fajban" különbözünk. Lobbanékony, elszánt, makacs, önfejű és rettenthetetlen. Általában nehéz lenne egy ilyen sárkányt kezelni, de mivel, mint már mondtam, lelki társak vagyunk, senki másra nem hallgat, csak rám. Összeszokott páros vagyunk és lehetetlen lenne minket szétválasztani, annyira kötődünk a másikhoz.
Imádja, ha a hátát vagy az orrát simogatjuk, de a hasát csak én simogathatom, bárki más pórul járhat, ha megpróbálja. Rengeteget eszik és szinte mindent, egy dolog van, amit nem hajlandó még megszagolni se, az a polip, na, ki lehetne kergetni vele a világból.
Nal teljesen ezüst színű, egy foltnyi kék sincs rajta.
A jel, mely pontosan a homlokom közepén keletkezett, koromfekete és pontosan olyan, mint az energiasárkányoké, csak a közepén, a körbehatárolt részbe égett egy apró, fekete csillag.


A hozzászólást Leena Myerscough összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 09, 2016 11:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elinor Guinevere Tempor
Helló, sweetheart! I am
Elinor Guinevere Tempor
Hozzászólások száma :
88
Join date :
2014. Aug. 12.
Age :
27
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Leena Myerscough Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leena Myerscough   Leena Myerscough Icon_minitimePént. Jan. 16, 2015 3:43 pm


Leena Myerscough Ni3vrwubnq280ippz5
Üdvözöllek köztünk, Leena!
Tökéletesen harmonikus párosról olvashattam. Minden benne volt, amit tudnunk kell rólatok, Retenthetelen Leena. Nal polip utálata nagyon tetszett. Wink Kíváncsian várom, hogy mit fog hozzád szólni Daia kapitányod. Ahogy Ő is mondaná: Fel az égre, Légivadászaim!
Vagyis foglalj avatart és irány a játéktér!
Elinor
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Leena Myerscough Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leena Myerscough   Leena Myerscough Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Leena Myerscough

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-