KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Sűrű erdő      Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Sűrű erdő      Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Sűrű erdő      Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Sűrű erdő      Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Sűrű erdő      Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Sűrű erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Sűrű erdő      Empty
TémanyitásTárgy: Sűrű erdő    Sűrű erdő      Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 11:27 pm






Sűrű erdő

A sziget legnagyobb részét egy hatalmas, összefüggő erdő foglalja el, mely csak a barlangok bejáratainál, illetve az egyes hegycsúcsokon szakad fel egy kisebb területen.

Sok állatfaj lel itt otthonra, hiszen a búvóhely mellett a sok növénykülönlegesség között táplálékra, illetve a patakokban és a hegyi, tiszta vizű tavakban vízre is lelnek.

Kellemes hely, ám nem veszélytelen egyetlen magányos és a területen nem jártas lény számára sem.






Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com
Alistair Gwynnbleid
Helló, sweetheart! I am
Alistair Gwynnbleid
Hozzászólások száma :
33
Join date :
2014. Jun. 10.
Age :
27
Tartózkodási hely :
Sárkányok szigete


Sűrű erdő      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő      Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2016 9:28 pm

A régmúlt idők szép emléke. 1243, sárkányszív hónap 12. napja. Karyn Daia


A szigetre Karynnal érkeztem. Sokat halottam róla Yentől, hogy igen ígéretes újonc, így hát nem is volt kérdéses hogy őt hozom magammal segítség képen.
-Köszönöm Karyn hogy elkísérsz erre az útra. Közöltem felé barátságosan mikor meg érkeztünk a sziget hatalmas erdejébe. Majd végül mint kettőnk sárkánya is meg érkezett. Ysera ép csak leszállt mellénk, Karyn társával együtt.
-Szia! Kiáltottam, majd átöleltem sárkányomat.
Vissza az elejére Go down
Karyn Daia
Helló, sweetheart! I am
Karyn Daia
Hozzászólások száma :
53
Join date :
2014. Sep. 25.
Age :
39
Tartózkodási hely :
Kysppie Sziget


Sűrű erdő      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő      Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2016 9:43 pm






Egy emlék




Fulgurae mellett tölöttem időm egy kis részét és, most egy mestert vagyis lovast kísérhettem el a sárkányommal együtt. A csodás szigetre ahol elkezdődött életem
- Áh szívesen, uram- Mosolyogtam rá és egy zavaró hajtincset tűrtem fülem mögé.  A többiek mind irigyelhettek, hogy én már ilyen helyekre megyek. De ahogy mondanám mindig a legjobbkor voltam a legjobb helyen. - Legalább kimozdultam a szigetről, Fulguraeval.- tettem hozzá nevetve Alistairnak. Bár volt, aki hiányzott a szigetről, de hát semmi sem tökéletes
A kis sárkányom a másik hatalmas jégsárkány mellett leszállt. Oda mentem és üdvözöltem őt ahogy a Alistair is tette. Bár én szavak nélkül köszöntem neki. Elengedtem Fulguraet és sárkánylovast figyeltem, vártam, mikor kezdünk bele a feladatba.


|| xxx || 1243|| xxx



Vissza az elejére Go down
Alistair Gwynnbleid
Helló, sweetheart! I am
Alistair Gwynnbleid
Hozzászólások száma :
33
Join date :
2014. Jun. 10.
Age :
27
Tartózkodási hely :
Sárkányok szigete


Sűrű erdő      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő      Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2016 9:56 pm

Ysera játékos volt mint mindig amikor fiatal sárkányok vannak a közelben, gondolom nem akar túl öregnek látszani. Karyn igen csendesen köszöntötte a sárkányát, bár igaz én meg Ysera két külön kategóriába sorolhatók voltunk, majd kérdést szegezett felém.
-Nem szóltál hogy más is jön. Morgott rám hangosan majd folytatta.
-Viszont örülők hogy végre foglalkozol a jövő lovasaival, tudod hogy egyszer ők veszik át a helyed ha tetszik ha nem, viszont jó lenne végre tudni miért is jöttünk ide. Közölte, kicsit barátságosabban bár Ysera mindig is vigyázni akart rám, nem tetszett neki az hogy nem igazán akarok részt venni az új lovasok edzésében. Közben Karyn felé fordultam.
-Nos Karyn, remélem készen állsz, egy nem hétköznapi kalandra invitáltalak. Mosolyogtam felé miközben közelebb léptem felé és sárkányához.
-A feladat nem lesz egyszerű. Yennefert, jöttünk meg keresni, remélem ismered őt. Az itt látták őt utoljára, s sárkányát sem találtuk sehol Yserával, remélem segítesz nekünk elő keríteni őket. Néztem kérdően az ifjú lányra, majd ha sárkánya engedte meg simogattam annak fejét.
-Nagyon szép sárkány, csak mint Ysera volt fiatalon. Jegyeztem meg kicsit lágyabban, s egy kedves mosolyt is vettem a lány felé amikor Ysera meg lökte a hátam.
Vissza az elejére Go down
Karyn Daia
Helló, sweetheart! I am
Karyn Daia
Hozzászólások száma :
53
Join date :
2014. Sep. 25.
Age :
39
Tartózkodási hely :
Kysppie Sziget


Sűrű erdő      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő      Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2016 10:29 pm






Egy emlék




Fulgurae egy kisidő utámn már unta a környezetet és játszott volna Ysera, de én nyugvásra intettem így is izgett mozgott.
- Én mindig készen vagyok, bármilyen feladatra- Válaszoltam sárkánylovasnak, bár elgondolkodtam hogyha Maxelvon a közelben van akkor én kikészülök ahogy ő is tőlem.- Ismerem Yennefert, biztosak a források erről?- Nem értettem miért itt lenne az eltűnt sárkánylovas, hisz nem egy mindennapi hely és itt még nincs piac se és a piac az egy fontos helyvolt számomra.
Büszkeséggel töltött el hagy megemlítette Alistair, hogy szép Fulgurae. Általában azt mondták a legtöbben, hogy milyen kicsi és ezt jegyzik meg róla. Nem a szép színét. Elgondolkodtam azon hogy pont ilyen lett volna Ysera is akkor 16 éven belül talán tényleg olyan lesz és nem ő lesz a kis jégsárkány nevezett egyed.  Fulgurae ahogy megérinti őt Alistair még hozzá is dörgölőzne, de nem akarja letámadni a férfit, így apránként visszatér hozzám.
- Hol kellene kezdeni? Hol volt az utolsó tartózkodási helye, gondolom itt az erdőben? - kérdeztem belemerülve már a feladatba.


|| xxx || 1243|| xxx



Vissza az elejére Go down
Alistair Gwynnbleid
Helló, sweetheart! I am
Alistair Gwynnbleid
Hozzászólások száma :
33
Join date :
2014. Jun. 10.
Age :
27
Tartózkodási hely :
Sárkányok szigete


Sűrű erdő      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő      Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2016 10:40 pm

Az ifjúnak vágott az esze mint a borotva, s ez még inkább segített elmosolyodnom válasz adásközben.
-Yen-t ismerve őt mindig ott találja az ember ahol nem keresné, így nem csodálom hogy ezen a vidéken látták őt utoljára. Viszont az aggaszt hogy a sárkánya se mutat életjelet, pedig az ember azt hinné hogy több év ismerete után nem tud nekem újatt mutatni Yen, és sárkánya. Mosolyodtam el már magán a gondolaton is.
-Viszont a legfontosabb kérdés, hogyan bánsz a karddal? Erre felé láttak egy rabló csoportot, s ez a másik feladatunk hogy elkapjuk őket, kivételesen holtan akarják őket. Ennél a résznél igyekeztem minél kevésbé a frászt hozni az újoncra.
-Ha nem érzed készen magad arra hogy segíts elbánni a rabló csürhével szólj nyugodtan egyedül is elintézem. Egy ember élet kioltása még ha egy gyilkos rablóról is van szó nehéz feladat. Majd Ysera felé fordultam.
-Kedvesem, tudom hogy nem ép felhőtlen a ti viszonyotok se, viszont tényleg semmi életjelet nem mutatott a párod? Tettem fel a kérdést neki amire válasz nem jött.
Vissza az elejére Go down
Karyn Daia
Helló, sweetheart! I am
Karyn Daia
Hozzászólások száma :
53
Join date :
2014. Sep. 25.
Age :
39
Tartózkodási hely :
Kysppie Sziget


Sűrű erdő      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő      Icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2016 4:25 pm






Egy emlék




Alistairt hallgattam, ahogy Yenneferről beszél. Próbáltam nem mosolyogni, hisz komoly feladat elé nézünk Fulguraevel, meg kell keresnünk őt.
Mikor meghallottam a kard szót egy kicsit forgattam a szemeimet. Hisz nem voltam a legjobb kardforgató a tanoncok közt és ezt nem is szerettem magamba, mindenből a legjobb akartam lenni. Max bezzeg állandóan hencegett a vívótudásával, ez mindig irritált bennem, de csak annyira amennyire a többieket is.
- Hát, nem a legjobb, de az íjat jobban szeretem használni.
Fulguraen éreztem a meglepődését rápillantottam. Megszólalt a szeretetteljes mély hangján felém.
~Nem akarom, hogy ölj.~ Ellenezte a Alistair tervét. Legszívesebben ráförmedt volna a tőlünk öregebb sárkánylovasra.
~ Mit tehetnék? Nem lehetek gyáva.~ mondtam Guraenak, aki erre egy nagyot fújt a válaszomra.
-Segítek. - mondtam a lovasnak rövid kis hezitálás után. Sosem gondoltam, hogy ölni fogok és most valami mélyen megremegett bennem. Nem volt visszaút a válaszom után. A bűnösnek bűnhődnie kell. Féltem legbelül, hogy nem merem meg tenni azt, amire kér Alistair.
Biztos, hogy ezt kérték tőlünk, hogy öljünk? Nem akartam kételkedni a férfi szavaiban mégis ezt tettem. Nem éreztem magam még igazság szolgáltatónak. Lehet, hogy próbára akarnak tenni a lovasok, mit teszek egy ilyen kegyetlen parancskor. Valahogy nem tudtam hova tenni az emberölés, hisz egyáltalán nem olyan, mint a szarvasvadászat. Hezitáltam és kételkedtem benne, hogy meg tudom tenni, hogy egy gyilkos rablóbandát lemészároljak. Reméltem, hogy nem vette észre az idős lovas, hogy nincs erőm embereket ölni.

|| xxx || 1243|| xxx



Vissza az elejére Go down
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Sűrű erdő      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő      Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2016 3:08 pm




A játék lezárva!
Szabad terület!
Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Sűrű erdő      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő      Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sűrű erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sűrű erdő mélyén
» Erdő
» Erdő széle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Rhoanta sziget-