KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Malom      - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Malom      - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Malom      - Page 2 Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Malom      - Page 2 Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Malom      - Page 2 Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Malom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Malom      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Malom    Malom      - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 7:15 pm

First topic message reminder :






Malom

A főútról egy keskenyebb, alig látható földút vezet a malomhoz, mit általában ketten, vagy olykor hárman felügyelnek, attól függően, mennyi munkájuk akad. Előtte egy szorgos csacsi van kikötve, pihenőre fogva, míg társa odabent segít a malom hajtásában. A még őrlésre váró gabonát egy tárolóban tartják, a malom oldalában, gondosan óvva a környezet hatásaitól. A malom ajtaja szinte mindig nyitva áll, míg folyik a munka. Csupán estére zárják be, miután a szamarakat is visszavitték az istállóba.







A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 14, 2016 2:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Malom      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malom    Malom      - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 29, 2014 12:01 pm

Megörülök, amikor a lány megszólal és bebizonyosodik, hogy tényleg ő az. Nem mintha nem hittem volna Rhodnak vagy a saját szememnek, de a hangját hallva már semmi kétség nem lehet afelől, hogy Aylen látogatott meg. Elmosolyodok, de egyelőre csak annyira lépek közelebb, hogy normálisan lássam őt.
-Értem. Hát jól elhúzódott. - válaszoltam kissé elhúzva a szám. Én biztosan nem hagytam volna így elmenni a lányomat. Akármilyen talpraesett is, sajnos nem veszélytelen a környék. A városban még csak-csak, de azon kívül nem csak a farkasok, hanem a száműzött mocskok is kiszemelhetnek maguknak. Nem játék ez, hiába tudja használni a kését, kardját, még nincs tapasztalata az ilyen helyzetekre.
-Emlékszem persze. - mosolyodok újra el - A legügyesebb kis tanonc, akit eddig láttam. - vigyorogtam rá, bár nem tudom mennyit látott belőle.
Félreálltam, hogy bejöhessen, ám ahogy elindult befelé megbotlott(?) és előrezuhant. Még szerencse, hogy ott voltam és a reflexeim is elég gyorsak, így el tudtam kapni őt. Sőt! Nemhogy csak elkaptam, hanem fogtam magam és fel is emeltem őt, hogy karjaimban szállíthassam el őt az egyik szimpatikus szénaboglyáig. Már amennyit láttam belőle. Ott aztán leültettem és magamat is lehelyeztem mellé.
-Minden rendben? Jól vagy? - kérdeztem és hangomon azt hiszem egyértelműen hallatszott, hogy aggódok érte.
-Ha kiment a bokád pihentetned kell. Jobb, ha ma estére itt maradsz. - tettem még hozzá mielőtt válaszolt volna. Féltettem őt, de valahol örültem neki, hogy itt marad velem ma estére. Ha itt marad. De kizárt, hogy hazaengedjem fájós lábbal az éjszaka közepén.
~Rhod, én ma itt éjszakázok azt hiszem.
~Hallottam. De akkor maradok én is. ~ hallottam a hangjában némi féltékenységet, de tudtam, hogy majd megszokja ezt is. A zöld sárkány farkával szép lassan behajtotta az ajtót, majd összegömbölyödött az épület mellett, így őrizve minket.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Malom      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malom    Malom      - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 08, 2014 8:23 pm

Nem számoltam vele hogy mindenki szóval fog tartani és gratulálni akar hogy egy tojás engem választott. Régebben ugyan ennyi munkával körülbelül fél nap alatt végeztem volna. De az akkor volt. Most már igazi tanonc vagyok. Az emberek pedig tisztában vannak ezzel. Mindenki faggatózott hogy mi történt. Megkínáltak minden féle étellel és itallal. Örülök hogy egyáltalán el tudtam szabadulni. Mindenesetre inkább nem mondok semmit Zé megjegyzésére. A bókjára pedig elpirulok. Tudom hogy túloz. De akkor is jólesik. Kinek ne esne jól ha az a személy bókol neki akiért odáig van meg vissza? Remélhetőleg pirulásom nem látható a holdfényben, bár a mosolyát ki tudtam venni mire én is visszamosolygok. Atya ég. Hogy lehet ilyen mázlim? Sok mindenre számítottam itt a malomban de pont rá nem. Szeretném megmosni az arcom, lecserélni a ruhám és megfésülni a hajam. Tudom hogy sötét van de akkor is szebb és csinosabb akarok lenni. De jelenleg erre persze esélyem sincsen. A zuhanás váratlanul ért. Teljesen elfelejtettem fájó lábamat. Zé gyors reakciója pedig teljesen ledöbbentett. Tudom hogy nem vagyok nehéz, de olyan érzés fog el, mintha egyenesen súlytalan lennék a karjaiban. Kicsit fészkelődök a karjaiban hogy közelebb kerüljek hozzá. Na ha rákérdez persze csak kényelmesebb pozíciót szeretnék felvenni. Nincs az az isten hogy elmondjam neki hogy csak közelebb akarok lenni hozzá. Mi van ha ő ennek nem örülne? Még belegondolni is szörnyű. Ahogy lerak a szénaboglyára kissé elhúzom a szám és egy kis elégedetlenségemet jelző hang hagyja el a torkom. Odébb helyezem a lábam mintha csak az fájna valójában azonban csak csalódott vagyok amiért lerakott. Persze megörülök amikor a köztünk lévő távolságot azzal orvosolja hogy lehuppan mellém. A kérdésétől viszont eszembe jut hogy mennyire ügyetlen is vagyok.
-Persze. Csak kificamodott a bokám. Semmi komoly.
Kissé szégyenkezem a történtek miatt. Elég szánalmas hogy sikerült kificamítanom a bokámat. Ráadásul még csak nem is harcban vagy edzésen. Egyszerűen csak figyelmetlen voltam. Megint….. Szégyenem arcom pirosságán nyilvánul meg. Tudnám miért pirulok annyit mikor vele vagy? Biztos csak paradicsomfejnek hív magában vagy valami hasonló.
-Az volt a terv. De igazán nem szeretnélek zavarni. Vagyis hogy egyikőtöket sem.
Pillantok abba az irányba amerre Rhodot sejtem. Igazából teljesen megfeledkeztem a méreg sákrányról lovasa ugyanis minden figyelmemet lekötötte. Mivel nem mozdult mióta megérkeztem ezért sikerül kivennem a sötétben az ajtón ugyanis még szűrődik be annyi fény hogy lássak belőle valamennyit. Amikor azonban becsukódik a szívem hevesebben kezd verni.
-Ezek szerint nem probléma ha maradok.
Kijelentés volt amit az ajtó csapódása kezdeményezett. Beszéd közben pedig Zé felé fordítom az arcom és elmosolyodok. Még egy kicsit közelebb is hajolok.
-Ennek örülök.
Lehet hogy perverzül hangzik de remélem a leheletem csiklandozza a bőrét. Jézusom. Mikor lettem ilyen lehetetlen nőszemély? Ettől függetlenül most nem pirulok el és kifejezetten jól érzem magam a bőrömben még ezen gondolatok ellenére is.
Vissza az elejére Go down
Rowen Quadan
Helló, sweetheart! I am
Rowen Quadan
Hozzászólások száma :
223
Join date :
2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Malom      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malom    Malom      - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2014 5:31 pm



A játék lezárva!
Szabad terület!
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Malom      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malom    Malom      - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Malom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Kysppie sziget :: Város széle-