KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Seryna Olworen Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Seryna Olworen Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Seryna Olworen Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Seryna Olworen Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Seryna Olworen Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Seryna Olworen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Seryna Olworen Empty
TémanyitásTárgy: Seryna Olworen   Seryna Olworen Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 11:23 pm



Seryna Olworen









Adatok


♦Teljes név♦
Seryna Olworen

♦Becenév♦
Sery

♦Kor♦
18

♦Csoport♦
Sárkánylovas tanonc

♦Play by♦
Chelsea Musick


Külsö és belsö

Egy igazi kis különcke vagyok a szigeten. Bár kedves, szelíd természetem van, mégsem került senki közel túl hozzám az elmúlt 1,5 - 2 évben. Odaadó, lelkes és szeretetteljes vagyok, csak épp sárkányomon kívül nem nagyon tudok kit szeretni. Csendes, ám mindig mosolygós vagyok. Igyekszem mindenkinek megfelelni, ez talán picit kényszeres is. Előbbre tartom másik jólétét, mint a sajátomat, ami sokszor számomra nem nyerő, de ilyen vagyok, nem tudok rajta változtatni.
A konfliktusokat mindig kerülöm. Nem tudok ilyenben csatát nyerni. Ilyenkor úgy érzem minden az én hibám, nem tudok megfelelni az illetőnek, nem vagyok elég jó és csak magamba roskadok. Igen, eléggé gyenge jellemű vagyok, de 17 évet megéltem, talán kihúzom ezzel a személyiséggel tovább is.
Legnagyobb álmom, hogy békés és nyugodt életem legyen a sárkányommal és a párommal.... ha lesz nekem olyan....

Külsőm: Magasságra átlagosnak számítok a korombeliek között. Hajam szőke, hullámos és a hátam közepéig leér. Szemeim tengerkékek, bár fénytől függően szürkésnek tűnhetnek.
Bőröm világos, sima tapintású, ápolt. Bal szemem sarkában sötét színű, dekoratív formájú heg látható, mellyel sárkányom bélyegzett meg.


Történetem

A nevem Seryna Olworen. Mindenkivel kedves, becsületes és odaadó lány vagyok. A Sors nekem mégis göröngyösebb utat szabott ki, mint amit vártam. Ez persze nem feltétlenül hátrány, hiszen minden akadályból csak tanulok, de abból a fájdalomból, hogy elveszítsem még egy szerettemet, nem kívánok többet.

Olandron szigetén nőttem fel. A tanítók szerint ez az egyik olyan sziget, ami a legtávolabb helyezkedik el a hatalmas kontinenstől.
Szerettem itt élni. Békés volt, nyugodt volt. Kevesen laktunk a szigeten, így szinte egy családként léteztünk ott. Mindenki szeretettel gondolt a másikra, segítőkészek és melegszívűek voltak.
A sárkányokról csak a legendákból hallottam. Titkon mindig csodáltam őket, de tudtam, nekem sosem lesz lehetőségem a magasban szárnyalni. Ez egyrészről elszomorított, de boldogított tudat, hogy itt jó helyem van és jó életem lesz.
Egykeként éltem le gyerekkorom legnagyobb részét, ám amikor 15 éves koromat betöltöttem, anyám újra teherbe esett. Nagyon nagy volt a boldogság, főleg, mert úgy hitték, neki nem lehet már több babája.
Az öröm azonban csak egy hónapig tartott, ugyanis ekkor a falunk életébe nagy fordulópont érkezett el.
Barbárok támadtak ránk, s bár sokáig a férfiak vissza tudták tartani őket, végül sajnos nem maradt más választásunk, minthogy menekülnünk kellett. Nem voltak nagy hajóink, sosem volt szükségünk rájuk, csak a kisebb, törékenyebb halászhajókra.
Ezekkel indultunk útnak, s bár szívünk tele volt reménnyel, isteneink nem segítettek rajtunk. Azt este folyamán vihar tört ki, hajóinkat könnyű szerrel felborította. Kétségbeesetten kapaszkodtam szüleimbe, de végül elszakadtam tőlük.
Elnyeltek a habok, az este további részére nem emlékszem.
A homokban ébredtem fel, egyedül. Soha többé nem láttam a szüleimet, de még ma sem adtam a fel reményt, hogy egyszer találkozok velük és édes kisöcsémmel....

A parton nehezen tudtam csak feltápászkodni, annyira ki voltam merülve. Az első dolgom volt a többiek keresése. Sajnos ráleltem két ismerősre, de már késő volt.... Tisztességesen eltemettem őket, hiszen majdhogynem ők is a családom része voltak. Mire végeztem már sötétedett.
Búvóhelyet kerestem magamnak, s találtam is egy szűk is barlangot.
Féltem, nagyon féltem, így aztán egyre mélyebbre és mélyebbre merészkedtem a folyosón, míg végül egy hatalmas nagy teremhez nem értem.
Egyszerűen nem hittem el, amit láttam.
Az alig-alig beszűrődő fény a jégszilánkokon keresztül felerősödött annyira, hogy beláttam majdnem az egész teret. Megdörzsöltem a szememet, hogy biztosan ébren vagyok-e, de igen. Ébren voltam. Tojások hevertek mindenütt, de nem ám akkorák, amekkorákat a szigetemen lévő fákon találtam. Tízszer nagyobbak minimum.
Nem hittem a szememnek, muszáj volt megérintenem az egyiket. Na de nem volt elég, hogy a látvány is elképesztett, a tojás, amihez hozzáértem, megremegett. Nem is kicsit, ám én nem igazán tudtam, hogy ez mit jelent. Azt gondoltam békén kell hagynom, mert zavarom. Ott is hagytam, s kerestem egy biztonságosnak tűnő kis "lyukat", hogy ott kipihenhessem magam.
Másnap újabb meglepetés ért. Emberek érkeztek a szigetre.
A fészeknél találtak rám, s először meggyanúsítottak, hogy a tojásokat akarom elrabolni vagy tönkre tenni, de aztán elmeséltem a történetem, így végül a hosszú huza-vona után úgy döntöttek, hogy velük tarthatok. Láttam, ahogyan a többiek is megérintenek egy-egy tojást, majd magukkal viszik. Féltem, de nem habozhattam, azt hittem mások elorozhatják előlem azt a kis kéket, amivel tegnap "megbarátkoztam".
Később elmagyarázták, mit jelent ez és kik ők és miért vannak itt. Felcsillant a szemem, tudtam, hogy egy álmom teljesül. Persze ez egyben el is szomorított, mert ehhez nagy fájdalmat kellett átélnem.

Immár két éve vagyok Kysppie szigetén, s bár nagy barátságokat nem sikerült kötnöm, azóta velem van Nyris, akire bármikor számíthatok.
Egy családnál lakok, s a szobáért cserébe vigyázok a gyerekekre és takarítok. Nem vetem meg a munkát, kedves, jólelkű kis család, nem bánnak velem cselédként, megértőek velem.

Nyrissel nap, mint nap tanulunk valami újat. Bár már elbír, még kölyök és én is nagyon fiatal vagyok még, gyenge a feladathoz, de már elterveztem, hogy egyszer körbejárom az összes szigetet, hogy megtaláljam kis családomat, hogy újra együtt lehessek velük....


A hozzászólást Seryna Olworen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 25, 2014 11:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Seryna Olworen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seryna Olworen   Seryna Olworen Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 11:50 pm



Nyris









Adatok

♦Teljes név♦
Nyris

♦Nem♦
nőstény

♦Kor♦
2 éves

♦Fajtája♦
Jégsárkány

♦Párja♦
-


Egyéb

Nem oly harcias, mint társai nagy része. Véd engem mindentől, mintha tűztől védene, de nem támadással oldja meg a dolgokat. Éppen ezért jeges leheletét is alig próbálgatja még, nagyon gyengén megy neki, hiába ösztönzöm a gyakorlásra. Ezzel szemben a repülés egyre jobban és jobban megy, a magasban szárnyalást éppúgy élvezi, mint én.
Csendes, visszahúzódó, csak egy-két vele egykorú sárkánnyal sikerült megtalálnia a közös hangot, más emberektől meg kimondottan elhúzódik, pedig nem lenne oka rá. Egyszerűen ilyen.

A jel, amit rajtam hagyott, nem nehéz észrevenni. A bal szemem sarkába égette bele a jégcsapokra hasonlító jelet, ami miatt egy napra elvesztettem bal szemem világát, de nem már nem bánom, sőt, büszke vagyok rá. Csak mások nem rajonganak érte, mondván, így a száműzöttek azonnal felismerik kilétem....
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Seryna Olworen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seryna Olworen   Seryna Olworen Icon_minitimeSzomb. Ápr. 26, 2014 3:26 pm


Seryna Olworen Ni3vrwubnq280ippz5
Köszöntelek téged, Seryna!
Karakterlapod nagyon szomorú, mégis aranyos lett. Remélem, hogy egyszer újra rátalálsz a családodra! Foglald le az avatarod és menj játszani!
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Seryna Olworen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seryna Olworen   Seryna Olworen Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Seryna Olworen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Erdő széle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-