KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Saja Lettren Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Saja Lettren Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Saja Lettren Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Saja Lettren Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Saja Lettren Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Saja Lettren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Saja Lettren Empty
TémanyitásTárgy: Saja Lettren   Saja Lettren Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 5:13 pm



Saja Lettren









Adatok


♦Teljes név♦
Saja Lorein Lettren

♦Becenév♦
Saja

♦Kor♦
24

♦Csoport♦
Szigetlakó

♦Play by♦
Adelaide Kane


Külsö és belsö

Külsőmmel nem tűnök ki sok más, korombeli hölgy közül, nem vagyok egy nagyra nőtt ember, de nem is vagyok nagyon alacsony. Testalkatom kecses, nőies. Hajam hosszú, sötétbarna, már szinte fekete, szemem pont ennek ellenkezője. Nem vetem meg a gazdagon díszített ruhákat, de szegényes kivitelben is ugyan olyan jól érzem magam.
Sokszor mondják rám, hogy makacs, mégis okos, felelőtlen, mégis segítőkész. Sok ellentét szorult jellemembe, amitől magam sem tudnám megmondani, milyen is vagyok valójában. Erős nőnek tartom magam, aki nem hátrál meg az akadályok elől, és szembe néz a félelmeivel. De vannak olyan pillanatok, mikor ez sem megy nekem. Megalázkodom, ha tudom, vesztettem, és bármit megteszek a szeretteimért. Nem szeretem az emberek tudtára adni a félelmeim, érzéseim, nem akarom gyengének mutatni magam. Ha kell mosolygok, mikor szomorú vagyok, és sírok, ha belül mégis szárnyalok a boldogságtól. Könnyen meg tudom téveszteni az embereket, ha nagyon muszáj, de ellenzem mindezt, hiszem tudom, hogy nem helyes.  


Történetem

Gazdag, rangos családban nevelkedtem, nem messze a királyi udvartól. A szüleim mindig azt akarták, hogy egy hozzám hasonlóan rangos, gazdag férfi legyen a férjem, hogy jó létben éljek én, és az öcsém.
Én fejet hajtottam akaratuk előtt, így esett meg, hogy elszegődtem hát a királyi udvarba, ahol nagyon hamar bekerültem a királynő udvarhölgyei közé. Szerettem a királynőt, nagyon jóban voltunk, bármit elmondhattunk egymásnak. Bálokon, estélyeken vettem részt, ahol lordok, grófok udvaroltak nekem, de egyik sem tett bennem mélyebb benyomást annak ellenére, hogy tudtam, nincs értelme a szerelmet várni, hiszen az, nekem nem adatik meg soha. Hogy honnan tudom ezt?
Mert bár szerelembe eshetek, de sosem lehet az enyém, ahogy én sem az övé, hacsak nem valami rangos ember.
Sok, boldog évet töltöttem el a királynő és a többi udvarhölgye mellett. Sok dolgot megtanultam, és még több történetet hallottam. Olykor, mikor a családom a kastélyba utazott, vagy én tértem haza, mindig meséltem az öcsémnek egy szigetről, ahol sárkányok élnek, amiket meglovagolnak. Annyira tetszettek neki ezek a történetek, hogy mindig azt játszotta, hogy ő egy lovas és küzd az ellenséggel.
Mindig azt mondta nekem, ha idősebb lesz, elmegy arra a szigetre és ő is lovas lesz, neki is lesz egy sárkánya, és meg fog védeni a családunkat a királyságot.
Én persze nem hittem ezekben a mesékben, mígnem egyik nap érkezett hozzánk egy lovas. Hatalmas, kék sárkányon utazott, amit csak messziről tudtam csodálni, hiszen azonnal félelmet keltett bennem. A királynő szentül állította, hogy nem bánt, hiszen ő és lovasa egyek. Ha a lovast nem fenyegeti a veszély, addig a sárkány kezes, akár egy bárány. Hát hittem neki.
Sokszor találtam magam azon, hogy az ablakon bámulom a "szörnyeteget", mint aki nem tud elszakadni annak látványától. Mígnem minden bátorságomat összeszedve, elmentem hát hozzá. A birtok hátsó részén volt, katonákkal körülvéve, akik párbajoztak. A lovas is köztük volt, a sárkány pedig nyugodtan pihent a fűben, tekintetével lovasát követte. Nemes és fenséges állat volt. Eleinte csak messziről szemléltem, minduntalan közelebb és közelebb merészkedtem hozzá, mígnem már csak egy kartávolságnyira megálltam mellette. Rám nézett gyíkszerű, húzott szemeivel, majd újra lovasára pillantott, mint aki megérezhette volna, hogy ott állok, felénk nézett, majd el is indult.
Sokat beszélt nekem a sárkányokról, és megengedte, hogy megérintsem az övét.

Aztán pár nap elteltével, mikor a lovas indulni akart vissza a szigetre, egy csapat támadta meg őket. Mint addig napom nagy részeit, úgy akkor is éppen ott voltam, a lovassal beszéltem. Az eddig nyugodt, és zabolázott sárkány képe, darabokra hullott, mikor megláttam igaz, "szörnyeteg" valóját. Láttam, hogyan öli sorra az embereket szilánkos vizével, hogyan tiporja őket a porba, hogyan szakítja fel a bőrt hegyes karmaival. Mikor egy sárkánnyal szemben állsz, akinek hegyes, éles fogsorai feléd közelítenek, megtanulod mi az a félelem.
A harc végeztével, ami olyan gyorsan lezajlott, hogy nekem még menekülni sem volt időm, a lovas azonnal a királyhoz fordult, hogy megmagyarázhassa a történteket. Ha jól értesültem, a sárkányok ellenségei, kik véletlenül a királyságban voltak, megtudták, hogy itt egy sárkány, és próbáltak végezni velük.
De én onnantól kezdve tudtam, hogy nem bízhatok egyetlen sárkányban sem.
Ez után, ha lovas érkezett a várba, nem mentem közelebb, nem kérdezősködtem, csak kerültem őket.
Öcsém szeretetét nem rombolhattam le, így számára még mindig oly' csodásak és hősiesek voltak lovasok és sárkányaik.
Végül, három éve, családunkat megtámadták. Apámat árulással vádolták, így nagyon hamar kivégezték. Anyám és testvérem az utcára kerültek, míg én kegyelmet kaptam a kastélyban, de lefokoztak udvarhölgyi címemből.
Tudtam, hogy ezzel nincs vége, ezért elszöktem. Haza mentem, hogy öcsémmel és anyámmal együtt elhagyjuk a királyságot. Anyám ragaszkodott hozzá, hogy csak mi ketten menjünk, ő csak lassítana minket. De én nem engedtem őt el.
Egy kereskedelmi hajóra szöktünk fel, ami Kisppye szigetére vitt árút, így könnyen elbújhattunk a rakományok közt. Ám az út során megtámadták a hajónkat, és miközben kifosztották, megtaláltak minket is. Egy másik szigetre hurcoltak, Echwardra-ra, ami a száműzöttek otthona volt. Azon nyomban bebörtönöztek minket. Sok időt töltöttünk el ott, mígnem rájöttek, hogy felhasználhatnak engem céljaik érdekében.
Fél éve, hogy átkerültem Kysspie szigetre, ahol is, mindenki úgy tudja egy szegény, árva lány vagyok. Fáj ezt tennem ezekkel az emberekkel, de a száműzöttek parancsa szerint, kémkednem kell, azért, hogy anyám, és az öcsém éljenek. Minden hónap végén küldenek titokban egy hírvivőt a szigetre, akinek elmondom amit tudni akar, ő pedig a családomról beszél nekem. Fél éve nem láttam őket, és öcsém, hamarosan betölti a tizennégyet. Ha addig nem tudom kiszabadítani őket, nem lehet belőle lovas. Itt rengetek sárkánnyal találkozom nap mint nap, de félelmem és kételyeim azóta sem csillapodtak irányukba.
Most ott segítek, ahol tudok. A város vezetője adott nekem egy kis házat, ahol eléldegélhetek, cserébe, ha besegítek a város életébe. olyan csodás lenne ezen a helyen élni tovább, de ki tudja még, mit hoz a jövő...
Vissza az elejére Go down
Rowen Quadan
Helló, sweetheart! I am
Rowen Quadan
Hozzászólások száma :
223
Join date :
2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Saja Lettren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saja Lettren   Saja Lettren Icon_minitimeSzomb. Ápr. 26, 2014 2:00 pm


Saja Lettren Ni3vrwubnq280ippz5
Üdvözöllek, kedves Saja!
A történeted annyira tetszett, hogy egy pillanatig sem tudok azon gondolkodni, elfogadjalak-e.
Biztosíthatlak, mint becsületesnek tűnő szigetlakó, rám mindig számíthatsz majd!
Foglald le az avatarod, aztán már várlak is a kezdő hszemmel a játéktéren! Wink
Rowen
Vissza az elejére Go down
 

Saja Lettren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-