KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Annabelle Rawl Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Annabelle Rawl Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Annabelle Rawl Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Annabelle Rawl Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Annabelle Rawl Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Annabelle Rawl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Annabelle Rawl Empty
TémanyitásTárgy: Annabelle Rawl   Annabelle Rawl Icon_minitimeKedd Május 06, 2014 3:13 pm



Annabelle Rawl









Adatok


♦Teljes név♦
Annabelle Rawl

♦Becenév♦
Anna, An, Belle

♦Kor♦
18

♦Csoport♦
Sárkánylovas Tanonc

♦Play by♦
Ellen Page


Külsö és belsö

Nahát, lássuk csak. 160-165 cm magas, 50-60 kg közötti, átlagos testalkatú, Vállig érő, sötét barna hajam és gesztenye barna szemeim vannak. Nem szeretem a túl kirívó ruhákat de szeretem ha minél szabadabban van a testem, általában valami ujjatlan felsőben és háromnegyedes nadrágban flangálok. Belsőleg milyen lennék? Nyers, azt hiszem. Nem vagyok az a típus aki csöndben meghúzza magát, ami szívemen az a számon. Ritkán gondolom át mit is cselekszem és e mellé még társul a kalandvágy és a kíváncsiság... na igen a baj nem kerül el, vagy én nem kerülöm a bajt, ki tudja.


Történetem

Mit mondhatnék, nem a szigeten születtem de, hogy mégis hol azt csak a jó ég tudja. Igen, a klasszikus amnézia kártya, mintha csak valami béna regény hősnője lennék. Magamhoz térek egy ismeretlen szigeten ahol ismeretlen emberek befogadnak, aztán beállok egy különleges csoportba akik a jó ügyért küzdenek mitikus lények segítségével mert rájönnek, hogy én közéjük születtem… hjaaaj… De ne szaladjunk annyira előre. Mint említettem nem  Kysppie szigetén láttam meg a fényt, hanem valahol máshol. Az utolsó emlékem magamról annyi, hogy egy hajón csücsülök, szépen, nyugodtan aztán puff, minden lángokban az emberek sikítoznak és mire feleszmélhettem volna már a tengerben hánykolódom. A víz szépen partra vet mint egy bálnát és egy idegen férfi vesz magához, Quar. Kedves volt, jó volt és csak reménykedtem, hogy nem valami pedofil állat, szerencsére nem. Haza vitt, ellátta a sebeim és szépen megvárta míg felébredek. Na jó ha őszinte akarok lenni, nem várta meg. Mikor magamhoz tértem, egy üres, idegen lakásban találtam magam, senki nem volt otthon, féltem és nem tudtam, hogyan is keveredtem ide. Kikászálódtam az ágyból és a kijárat felé botorkáltam, hogy valami képet kapjak arról, hol is vagyok. Na hát azt kaptam is. Mikor kinyitottam az ajtót egy hatalmas szárnyas dög nézett velem farkas szemet. Mondanom sem kell a frászt hozta rám. Rácsaptam az ajtót de az könnyűszerrel be is lökte és bepasszírozta magát az ajtón, én meg csak pislogtam és egy seprűvel akartam védekezni. Biztos sokat segített volna. Kis közjáték, kétségbe esett próbálkozás, hogy kizavarjam a lényt ami a nagy testének köszönhetően módszeresen elkezdte pusztítani a kunyhó berendezését. Aztán Quar is megjelent és felvilágosított, hogy az az izé egy sárkány. Sárkány! Ő pedig egy Sárkánylovas. Enyhén lesokkolt az egész de mint kiderült, ezen a szigeten ez tök természetes. Quar végül befogadott, új nevet kaptam tőle és a lányaként nevelt fel, nagyjából. Úgy értem, kb tizenkettő lehettem mikor rám talált, szóval az alapok már le voltak fektetve a nevelésemmel kapcsolatban. Azóta itt élek és mit mondhatnék, megszerettem az itteni életet, még a sárkányokat is… különösen a sárkányokat. Bár a helyzetem kicsit rendkívüli volt, mivel jóval később kezdtem meg a hivatalos kiképzésem mint mások, vagyis tizennégy helyett tizenhat éves koromban kezdtem el az alapokat tanulni amit Quar már alap elkezdett tanítani nekem. A kardforgatásra és íjászatra különösen fogékony voltam, talán ezért is intézte el, hogy még így idősebben is elkezdjem a képzést. Most pedig itt vagyok, készen arra, hogy saját sárkányom legyen.

Vissza az elejére Go down
Rowen Quadan
Helló, sweetheart! I am
Rowen Quadan
Hozzászólások száma :
223
Join date :
2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Annabelle Rawl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabelle Rawl   Annabelle Rawl Icon_minitimeKedd Május 06, 2014 4:02 pm


Annabelle Rawl Ni3vrwubnq280ippz5
Üdv köztünk, An!
Nagyon örülök, hogy újabb tanonccal bővült az oldal! Az előtörténeted aranyos lett, nekem tetszett és mivel mindent kijavítottál, amit kértem, el is fogadhatlak!
Foglald le az avatarod, aztán nyomás játszani! ^^
Rowen
Vissza az elejére Go down
 

Annabelle Rawl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-