KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Rosco Stark Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Rosco Stark Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Rosco Stark Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Rosco Stark Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Rosco Stark Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Rosco Stark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Rosco Stark Empty
TémanyitásTárgy: Rosco Stark   Rosco Stark Icon_minitimePént. Május 09, 2014 9:25 pm



Rosco Stark









Adatok


♦Teljes név♦
Rosco Stark

♦Becenév♦
Rosco

♦Kor♦
22

♦Csoport♦
Sárkánylovas

♦Play by♦
Francisco Lachowski


Külsö és belsö

184 centiméter egy neveletlen kölyökből elég sok, főleg, hogy 75 kilógramm indulat is társul hozzá , mindez barna haj és barna szemek mögé rejtve.
Forrófejú voltam , vagyok és sajnos leszek is. Ezt a vonást apámtól örököltem és képteen vagyok a kinövésére. Egészen kiskorom óta mindent erőből akarok megoldani ész helyett és inkább maradok a tettek mezején mert ott általában előnyt élvezek. A sárkányom rá a bizonyíték, hogy képes vagyok a törődésre elvégre úgy ahogy, de sikerült őt felnevelnem és mondhatni rendes sárkányt neveltem belőle, annak ellenére, hogy még egy növényt sem mertek volna rámbízni.
Az engedelmesség nem az erősségem. A kiképzésem is csak éppenhogy átmentem mire teljes jogú sárkánylovas vált belőlem , de onnantól leginkább a magam ura lettem. Előszeretettel küldtek el messzebbre járőrözni, át a kontinensre felderíteni, csak azért hogy ne legyek láb alatt senkinek. Sokak szerint vagyok nehézfelfogású és makacs, ezt inkább önfejűségnek nevezném. Nehezemre esik másokat követni és lemondani az önálló döntésem jogáról. És nem szívesen teszem meg.


Történetem

Rosco Stark, 22 éves, Vorlianth a 6 éves méregsárkány lovasa vagyok.
A történetem egy esős májusi délutánon kezdődött, amikor egy ácsmester fiaként megláttam a napvilágot. A szüleim egyszerű emberek voltak egy még egyszerűbb élettel és nem egészen egy olyan szellemű gyermekre számítottak , mint én. Egészen kiskoromban kezdtek el érdekelni a különböző harcmodorok , illetve összeségében a harc. 10 évesen már kiválóan kezeltem a nyilat és a legtöbb helyi gyereket meg tudtam verni, ha akartam és szembe kerültünk egymással. Sosem kezdeményeztem verekedést, bár ennek az a legpontosabb megfogalmazása, hogy én sosem ütöttem először, csak provokáltam másokat, hogy legyen valami kis izgalom a napba.
Apám 12 éves koromban említette meg nekem először a sárkányokat. Ő is lovas akart lenni, de nem választotta ki egy tojás sem , így megnősült és gyereket nemzett hátha neki sikerül.
Akkoriban nem érdekeltek a sárkányok, de egy lány miatt végül mégis emellett az életpálya mellett döntöttem. A két éves elméleti képzést éppenhogy teljesítettem, viszont nem volt olyan nap, hogy ne képzeltem volna magam elé egy hatalmas zöld méregsárkányt, amit csak a saját mérge bír elpusztítani.
16 évesen léptem először a sárkányok szigetére. Másfél órán át mászkáltam a tojásokat és fészkek között, mert nem tudtam, hogy mégis merre kellene keresgélnem. Vorl tojása volt az utolsó, amit megpróbálhattam és mielőtt hozzáértem volna már mozgolódni kezdett , így nem kellett visszatérnem abba a sivár életbe , ami vidéken várt volna rám.
Egy igazi sárkánnyal dolgozni viszont már egészen más volt. Érdekelt a dolog, talán ez volt az első élőlény , ami fel tudta kelteni az érdeklődésemet.
Az első repülés pedig , mint mondják feledhetetlen élmény. Nyakon hánytam Vorl-t , aki ezt azóta se felejtette el és a mai napig gondolkozik azon, hogy milyen bosszú járna érte. A kezdeti nehézségek után viszont gondos apává váltam, nem mintha lett volna választásom, hiszen a kis hím mindent kikövetelt magának , amire csak szüksége volt.
Elköltöztem otthonról, szereztem egy saját házat a város szélén , ahol mi ketten férfiak éldegélünk azóta is.



A hozzászólást Rosco Stark összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 09, 2014 10:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Rosco Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosco Stark   Rosco Stark Icon_minitimePént. Május 09, 2014 9:25 pm



Vorlianth









Adatok

♦Teljes név♦
Vorlianth

♦Nem♦
hím

♦Kor♦
6

♦Fajtája♦
Méregsárkány

♦Párja♦



Egyéb

Mint a legtöbb méregsárkány Vorl sem egyszerű eset. Bizalmatlan természetű és előszeretettel szórakozik a zsákmányával mielőtt végezne vele. A humora eléggé nyers és magam sem vagyok benne biztos, hogy van szíve.
Ingerlékeny és hirtelenharagú akárcsak én, de egymással nagyon jól kijövünk. Mostmár. Többnyire.
A fantáziájának viszont elég szorosak a határai , így csak szimplán végigégette 3 bordámat jelölésképp ami mostmár inkább tűnik karmolásnyomnak.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Rosco Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosco Stark   Rosco Stark Icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:11 pm


Rosco Stark Ni3vrwubnq280ippz5
Üdv néked, Rosco!
Nem tudom illik-e ilyet mondanom, de ezzel a lappal a kedvenceim közé kerültél. Nagyon érdekes a karaktered, kíváncsian várom, hogyan teljesítesz a játéktéren! Foglald le az avatarod, végül pedig mehetsz játszani!
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Rosco Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosco Stark   Rosco Stark Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Rosco Stark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-