KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Amirra Sul Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Amirra Sul Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Amirra Sul Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Amirra Sul Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Amirra Sul Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Amirra Sul

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Amirra Sul Empty
TémanyitásTárgy: Amirra Sul   Amirra Sul Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 2:56 pm



Amirra Sul









Adatok


♦Teljes név♦
Amirra Sul

♦Kor♦
23

♦Csoport♦
Száműzöttek

♦Rang♦
Informátor

♦Play by♦
Taylor Momsen


Külsö és belsö

Amirra az elmúlt pár év alatt teljesen kifordult önmagából és szinte az ellentéte lett annak, amilyen volt. Az aranyos, örökké mosolygós szőke szépségből most egy vad, érzéketlen, makacs és másokat semmibe vevő fúria lett.
Nagyon külön utakon jár, csak a saját érdekeit helyezi előtérbe. A szabályokat lépten-nyomon megszegi, a rá kiszabott feladatot csak akkor végzi el kifogástalanul, ha jól érezheti magát közben, neki is tetszik a feladat. Beszólásai sosem maradhatnak el, bántóak és ő magasról tesz erre.
Hetero, nem is kicsit. Nem hisz a szerelemben, csak a jó éjszakákban. Nem bízik senkiben és jobb, ha benne sem bíznak meg.
Kihasznál mindenkit, ezért igazi barátai nincsenek, csak akiket érdekből tart maga mellett.

Külsejéről is lerí, hogy nem a közösségek fénypontja. Hosszú, már-már fehér haja általában kiengedve, égszínkék szemei körül fekete festék virít minden nap, szája szinte sosem áll mosolyra.
Alakja szép nőies és sportos, kevés férfi rugdosná ki az ágyából.


Történetem

Kysppie szigetén születtem éppen 23 éve. Egykeként éltem szerető családban, de amint járni tudtam mindig megoldottam, hogy ne legyek egyedül. Nem voltam rossz gyerek, csak picit akaratos, amit inkább céltudatosságnak neveznék. Szüleimnek eleinte nem okoztam fejfájást, amíg fel nem nőttem annyira, hogy rájöjjek, a családi birtokon kívül is mennyi érdekes dolgot fel lehet fedezni, illetve amíg ki nem tudtam menni egyedül is.
Hamar barátokra leltem, akikkel sülve-főve együtt voltunk. Iskolában vagy iskola után, teljesen mindegy, de megállás nélkül együtt voltunk és egy idő után már nem csak a városban bontottuk a rendet, hanem a környező területeken is, mint például az erdőben. Persze nem voltunk annyira rosszak, hogy állandó panasz legyen ránk, csak épp annyira, amennyire egy gyerek banda megteheti.
A társaság úgy, ahogy volt, tökéletes volt, de volt egy srác, Narakhin, aki az összes gyerek közül a legjobban közel állt hozzám. Vele aztán tényleg állandóan együtt lógtunk, le sem lehetett vakarni egyikünket a másikról.
Én sosem vágytam hősies életre, ám ő igen. Mindig eljátszottuk kint a réten a sárkánylovas és bajba esett lány történetét. Persze a csók akkor még a "fúúúj" kategóriába tartozott, így csak az akciót játszottuk el mindig.
Aztán a játékból pár év után valóság lett. Félig-meddig. Ő sárkánylovasnak jelentkezett, amiben én támogattam is, mert ő volt a legjobb barátom. Mindig segítettem neki tanulni, felkészülni a vizsgára és én integettem legtovább, amikor elindult a hajójuk Rhoanta szigetére. Körülbelül egy hét múlva sárkánytojással tért haza, amit én olyan kitörő örömmel fogadtam, hogy elmondani sem tudom. Nagyon örültem a sikerének, talán jobban is, mint a szülei.
Azonban ezzel a szép nappal elkezdett lezárulni a kettőnk barátsága, minden megváltozott.
Egyre kevesebbet találkoztunk, egyre kevesebbet foglalkozott velem és napról napra egyre hülyébb kifogásokat talált ki.
Ezt eleinte én nem vettem észre, csak a hiányát éreztem, de akkor még drukkoltam neki, hogy minden rendben menjen a sárkányával és sikeres lovas legyen.
A sárkány kikelése után még rosszabbra fordultak a dolgok. Ők csak kettesben voltak hajlandóak játszani, mert a sárkánykölyök bizalmatlan, vagy valami ilyesmit mondott... a lényeg, hogy szépen lassan én egyre inkább kimaradtam az életéből, amit ő talán észre sem vett, mert neki ott volt az a nyomorult dög.
3 évig tűrtem ezt körülbelül. Aztán egy nap annyira összevesztünk, hogy minden eddigi felgyülemlett haragomat és elfojtott dühömet rázúdítottam, majd elhatároztam, hogy nekem nincs is rá szükségem, hogy nekem egyetlen pasira sincs szükségem és szálljon le mindenki rólam. Akkor még a többiek azt hitték ez csak egy ideiglenes állapot nálam, de nem. Annyira bántott, hogy Nar egy ilyen mély barátság után egyszerűen csak eldobott, hogy amikor meghallottam, hogy a lázadók hajója új szigetre indul, én egyszerűen csak felszálltam. Vissza sem néztem. Mindent és mindenkit magam mögött hagytam, hogy új életet kezdjek.
A szüleim? Nem igen értettek velem egyet, amikor elmeséltem, hogy nekiestem Narnak. Ők hiányoznak egyedül, mert rájuk tényleg csak abban a pillanatban voltam pipa... de már nem megyek vissza!
Echwardra szigetén megtanultam az íjászat mesterségét és hogy hogyan kell a kést jól forgatni. Nem vagyok kifejezetten gyilkoló hajlamú, de ha kell, nem ijedek meg egy ilyen feladattól. De talán nekem nem is igazán a gyilkolás itt a feladatom. Elcsábítani pár lovast és megtudni titkaikat vagy csapdába csalni őket... az az igazán nekem való feladat! Carax általában ilyeneket is bíz rám. Hát ez a jelenlegi helyzetem. Nar sokszor eszembe jut, de ilyenkor mindig újra rájövök, hogy jó, hogy eljöttem Kysppieről...

Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Amirra Sul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amirra Sul   Amirra Sul Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 5:01 pm


Amirra Sul Ni3vrwubnq280ippz5
Üdv, Amirra!
Nagyon tetszett a karakterlapod! Sajnálom, hogy így alakult a barátságod, és, hogy emiatt elhagytad az otthonod, de hát, ilyen az élet. :DNem is tartalak fel tovább, menj, foglalj avatart és már kezdheted is a játékot!
Vissza az elejére Go down
 

Amirra Sul

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-