KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Cserjés partszakasz - Page 3 Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Cserjés partszakasz - Page 3 Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Cserjés partszakasz - Page 3 Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Cserjés partszakasz - Page 3 Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Cserjés partszakasz - Page 3 Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Cserjés partszakasz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Cserjés partszakasz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Cserjés partszakasz   Cserjés partszakasz - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 18, 2014 6:17 pm

First topic message reminder :






Cserjés partszakasz


A part azon része, ahol puha homok helyett, főként bokros növényeken átgázolva jut az ember a vízhez.





Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Dragomir Falstrom
Helló, sweetheart! I am
Dragomir Falstrom
Hozzászólások száma :
38
Join date :
2016. Aug. 01.
Tartózkodási hely :
Ahová a pénz húzza


Cserjés partszakasz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cserjés partszakasz   Cserjés partszakasz - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 28, 2017 12:58 pm

Számtalan a maihoz hasonló csatát láttam már, amiben magam is részt vettem. Az évek alatt rájöttem, hogy egy végtelennek ígérkező hivatás ez, hacsak nem valakit óriási szerencse ér, hogy kiugorhasson belőle. Vagy a föld martaléka lesz névtelenül. A sok arctalan harcos, akik ilyenkor kockáztatnak nem véletlenül igyekszenek hírnevet szerezni maguknak. Nekem nem kell, nem is érdekel. Az évek óta tartó öldöklés rossz, teljesen agresszívvá teszi az embert, meggyötri és elveszti a józan ítélőképességét. Volt idő, amikor én is hasonlóképp viselkedtem. Ezért is jöttem ide, kellett a harcmentesség.
- A történetek nem mind igazak, a zsoldosok gyakran vesztik el a racionalitásukat. - nem akarok nagyon mozogni amíg így is kissé szétszabdalt fülemnél babrál, így nem pillantok rá. Szerencsés, hogy erre a helyre született, ahol nem igazán dúlnak háborúk, másból pedig vígan meg lehet élni. Persze minden országot utolér a végzete, a romlás és pusztulás nem kerülhető el. Kérdés mit lépnek erre.
- Úgy. Épp eleget időztem itt. Gyanús vagy te nekem... - kivált belőle valamit, még ha meglepettséget is, de az rossz. Akkor azt jelenti, hogy nem tetszik neki, hogy lelépek, ami pedig arra enged következtetni, hogy velem akar jönni. Nem, felejtse el.
Tekintetem követi az övét, ami a tojáson állapodik meg. Semmi nincs vele, meg sem mozdul, egy darab repedés sincs rajta. Mégis olyan különösen nyomasztó érzés kerít hatalmába ha csak rá gondolok, mi lakozik a tojásban. Könyörgöm, felénk is akadnak kószáló sárkányok, de ezek távol élnek az emberektől, vadak, félelmetesek és pusztítanak. A gyerekeknek csak a mesében kellene szerepelniük, nem pedig egy kultúrát felépíteni rájuk.
- Helyi vagy, a véredben van. Ezzel nevelkedtél. - vonok végül vállat, nem kimondva a véleményemet. Iszok még egy kortyot és elhelyezkedek a köpenyemen, hogy ne a puszta földön kelljen feküdni.
- Ennyire pancserek nem lehetnek, hogy a saját szabályaik húznak határt a hihetőnek... - A tűz halovány pislákoló fényénél épp eléggé látom az arcát ahhoz, hogy kiolvashassam a választ. Ez fontos neki és tart valamitől. Különösek ezek a szigetlakó nők, egészen más értékrendjük van egyeseknek, első a sárkány, a többi utána jön.
Vissza az elejére Go down
 

Cserjés partszakasz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Kysppie sziget :: Külterületek-