KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Erdő széle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 7:19 pm

First topic message reminder :






Erdő széle


Az erdő és az azon kívüli világ találkozása. Itt az is megbújhat az első fák árnyékában, aki nem akar bemenni a farengeteg sűrűjébe.





Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Rowen Quadan
Helló, sweetheart! I am
Rowen Quadan
Hozzászólások száma :
223
Join date :
2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2014 5:32 pm



A játék lezárva!
Szabad terület!
Vissza az elejére Go down
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2016 3:05 pm




A játék lezárva!
Szabad terület!
Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com
Lysanthir Valhosta
Helló, sweetheart! I am
Lysanthir Valhosta
Hozzászólások száma :
41
Join date :
2016. Aug. 12.
Tartózkodási hely :
Kysppie


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 19, 2016 5:55 pm

Leanna - Lysanthir


~Rendben, itt jó lesz. ~ üzenem sárkányomnak, amikor a széles, füves mező után végre elérjük az erdő szélét. A nap már lemenőben, de Arzavur még mindig ugyanúgy energiától telve fordul irányba, majd száll le a földre. Én azonban fáradtan emelem át a lábam a nyergen és ugrok le a hátáról.
A mai feladatunk a tanoncok felvigyázása volt és edzése. Én esküszöm, hogy szeretem a gyerekeket, de olykor nagyon le tudják szívni az energiaraktáram, ahogyan ma is tették. Egyébként sem voltam a toppon, mert Rowennel való vitázásom után hajnalban őrködnöm kellett.
Ennek ellenére se én, se Arzavur nem vágytunk pihenésre, csak egy kis egyedüllétre. Vagyis kettesben létre.
~Jó vezetőjük lennél.~ zengi elmémben társam, miközben ledobom mellényem a fűbe és letelepszem Arzavur mellé. Csak egy rosszalló tekintettel válaszolok, hiszen ő is tudja, hogy a következő kapitányi címnek a bátyáménak kell lenni, akármennyire is vágyom egy magasabb rangra. Különben meg nem az a lényeg, hogy minek szólítanak, hanem, hogy jól végezzük a dolgunkat.
-Nekem elég téged vezetgetni. - szólalok meg hangosan és egy félmosollyal toldom meg csipkelődésemet. Halkan morrant, aztán ő is elhelyezkedik a dús fűben. Nézem, ahogyan rendre összehajtogatja szárnyait és behúzza teste mellé, majd tekintetét az erdőre irányítja.
~Valami mozog odabent. ~ közli, majd rám pillant. Én a biztonság kedvéért rámarkolok oldalamra csatolt kardomra, de nem különösebben izgat a dolog. Ha ellenség lenne, az nem naplemente előtt támadna.
~Csak egy róka lehet...~
Vissza az elejére Go down
Leanna Amell
Helló, sweetheart! I am
Leanna Amell
Hozzászólások száma :
45
Join date :
2016. Aug. 01.
Tartózkodási hely :
Erdők


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 19, 2016 10:03 pm

Leanna and Lysanthir

Borzasztó személyiséggel rendelkezik drága útitársam Dragomir. Nehezen férünk meg egymás mellett, de én igyekszek mindent megtenni annak érdekében, hogy az együtt töltött időt kellemesen töltsük el, és ne veszekedésekkel. Hát nem egyszerű, minden idegszálamra szükségem van. Most például úgy döntöttem inkább elmegyek tűzifáért, mielőtt nem állok jót magamért. Félek megütni, mert azt is kinézem ebből a vademberből, hogy még megtalálna vissza ütni. Nem éppen szerencsés. Inkább felálltam és eljöttem. Hirtelen megtorpanok, mikor hangokat hallok, valaki beszélgetek ... magával, vagyis a válaszokat már nem hallom. Óvatosan megbújva egy fa mögé kilesek, félek hogy értem küldött Thomas valakit. Majd meglepődve jövök rá, hogy az illetőt ismerem. Meglepetésembe, nem is óvatoskodom tovább, hanem csak a lábam visz előre.
- Lysanthir ? - kérdezem mosolyogva, majd azonnal zavarba jövök. Régóta ismerem, és be kell valljam, egy ideig tetszett nekem. Majd őt kiválasztotta egy sárkány, engem nem, így meg is szakadt a kapcsolatunk. Főleg mióta Thomas jegyese lettem, konkrétan mindenkitől elszakított, akitől lehetett.
- Nem hittem volna pont veled fogok itt találkozni. - a mosolyom őszinte, mert végre egy értelmes emberi lénnyel hozott össze az ég. Mikor meglátom a sárkányát egy pillanatra megtorpanok, és csodálattal nézem a teremtményt.
- Gyönyörű , hogy hívják ? - lesem veszem róla a szememet, majd elszakítom tőle, és végre régi barátomé a figyelmem.
 
 


Vissza az elejére Go down
Lysanthir Valhosta
Helló, sweetheart! I am
Lysanthir Valhosta
Hozzászólások száma :
41
Join date :
2016. Aug. 12.
Tartózkodási hely :
Kysppie


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2016 3:55 pm

Miután Arzavur bejelentette, hogy talán társaságunk érkezik a fák közül, mindketten a lombok által félhomályba borított, bokrok által sűrűn takart területet kezdtük el kémlelni. Én ugyan ráfogtam kardom markolatára, de nem gondoltam, hogy komoly baj közelítene felénk, főleg, hogy Arzavurt is teljesen nyugodtnak éreztem.
Már épp fordítottam volna el a fejem sárkányom felé, hogy valami csipkelődő megjegyzést tegyek téves riasztására, amikor a szemem sarkából megláttam egy alakot kilépni a bokrok takarásából. Na és ez még nem minden, az illető a nevemen szólított. Azonnal visszafordítottam a tekintetem, hogy felmérjem kit sodort utunkba a Sors.
~Én mondtam.~ dörmögi fejemben Ar, de én csak egy szájhúzással reagálok rá. -Üdv.- köszönök a hölgynek, majd feltápászkodok a fűből és leporolom magam. Méregetem, hirtelen nem ugrik be, hogy ki is ő, pedig biztosan ismernem kellene, ha ő tudja a nevem. Vagy valami titkos rajongóm lehet?
-Igen? És miért nem? - kérdezem kicsit esetlenül, mert még mindig nem ugrik be a lány honnan is ismerős, de aztán egyszer csak bekattan, talán Arzavur sugallatára.
-Ó, Lea? Rád sem ismertem. Mit kerestél te az erdőben? - kérdem, mert nekem fogalmam sem volt arról, hogy ő eltűnt a városból. Ugyan tényleg nem láttam egy ideje, de azt hittem a férje házában végzi a női teendőket vagy tudomisén... Én csak a feladatomra koncentráltam és a társaimra.
-Arzavurnak. - válaszolom röviden, a sárkány pedig csak meghajtja fejét, üdvözölve ezzel a lányt. Nem tartja szükségesnek felállni, egyelőre marad kényelmesen a kissé hűvös füvön. Csak gyűjtögeti az egónövelő megjegyzéseket a lánytól és figyeli a kettőnk beszélgetését.
-Hazafelé indultál? Szívesen elkísérünk egy darabon. - kérdem én tudatlan. Bár azért az feltűnik, hogy nem a megszokott szép ruhái egyike van rajta, s ugyan most is meglehetősen csinos, de más...
Vissza az elejére Go down
Leanna Amell
Helló, sweetheart! I am
Leanna Amell
Hozzászólások száma :
45
Join date :
2016. Aug. 01.
Tartózkodási hely :
Erdők


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2016 11:36 pm

Leanna and Lysanthir

Látom régi barátom az évek folyamán már el is felejtett, legalábbis időbe telik amíg eszébe jutok ki is lehetek. Rosszul esik? Talán, hisz régen én igenis észre vettem, ha mondhatom így plátói szerelmem volt, bár szerelemnek nem volt mondható, ahhoz több kell. Jóképű és ezt akkor is észre vettem, de már észre veszem, hogy a gyerekkori fellángolásom úgymond elveszett az időben.
- Nem tudom, olyan... kicsi volt rá az esély. Azt hiszem. - barátian elmosolyodom, majd a sárkánya teljesen elvarázsol. Nem akarok tolakodó lenni, így csak kicsit megyek közelebb hozzá, hogy megcsodálhassam.
- Azt hittem már a szüleim, vagy Thomas égen földön keresni. Úgy tűnik még sem annyira. Hát úgy döntöttem kicsit járom a világot. -  vegyes érzéseim támadnak. Rosszul is esik, és kicsit meg is könnyebbülök, ezek szerint nem kürtölték teli a szigetet az eltűnésem miatt, és ez miatt felengedek valamennyire. Ismét vissza térek a sárkányhoz, majd megérdeklődöm a nevét is, amire csak elmosolyodom.
- Arzavur. Gyönyörű neved van. - szavaimat most a sárkányhoz intézem, és össze szorul a szívem... belegondolok, hogy nekem is lehetne egy... Tényleg borzasztóan szerencsések a kiválasztottak. Majd ismét Lysanthir-ra nézek majd teszek felé pár lépést, hogy ne kiabáljunk beszélgetés közben. Nem szeretném és Drag megjelenne. Nem lenne szerencsés, főleg mert állandóan morog a sárkányok miatt, illetve eléggé faragatlan. Szerintem össze vesznének, és ezt szeretném elkerülni.
- Köszönöm nem kell, jó vagyok itt, van útitársam is. Épp... pihen. - zavartan elmosolyodom. - És mi a helyzet veled ? Látom sikerrel lettél sárkány lovas. Gratulálok hozzá, tudom eléggé.. eltűntem.
 
 


Vissza az elejére Go down
Lysanthir Valhosta
Helló, sweetheart! I am
Lysanthir Valhosta
Hozzászólások száma :
41
Join date :
2016. Aug. 12.
Tartózkodási hely :
Kysppie


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2016 5:48 pm

Tény és való, hogy nem tudtam róla, hogy csak úgy szó nélkül lelépett, de ez nem jelenti azt, hogy a szülei nem kürtölték szét. Keveset vagyok emberek között, sokkal inkább járom a sziget nyugodtabb részeit és ha akad is társaságom Arzavuron kívül, akkor az is nagyrészt sárkánylovas. Keveset tudok arról, hogy a népünkkel mi történik, mert a városszéli kis házikómba is csak aludni járok vagy lányokat viszek oda, de nem beszélgetni.
Édesanyám néha napján előrukkol egy-egy történettel, ami az elmúlt napokban történt a városban, de ilyenkor nem az erősségem a figyelés.
Ezen a kis szigeten pedig sokan begolyóznak és lehet, hogy hallottam, hogy Lea lelépett, de nem ő volt az első, így biztosan nem figyeltem, hogy kiről van szó és csak legyintettem.
-Thomas a férjed? - kérdem, mert a ki-kivel kérdést még annyira sem követem -Biztosan keres, ha elvett téged. Nem jött be vele az élet? - nem tudom mennyire pofátlan belekérdezni így a magánéletébe, de ha nem akar válaszolni, akkor nem mondja el, ennyire egyszerű.
-Köszöni. - tolmácsolom Arzavur szavait közben, melyek a fejemben zúgnak, miután Lea megdicséri a nevét. Egyébként csak fekszik egy helyben és élvezi a nyugalmat, közben pedig figyel ránk.
-Azért szöktél meg, hogy az "útitársaddal" lehess? - kérdem megint csak nem törődve azzal, hogy egyébként ezer éve nem láttuk egymást és lehet, hogy nem a legszemélyesebb dolgait kellene zargatni. Sajnos a kissé magamnak való életmód elhomályosította a jó modorom.
-Köszönöm. A légivadászok csapatát erősítem és ez az életem. - nincs nagyon mit mesélnem neki. Saját családom nincs, anyám és testvéreim jóformán csak az edzéseken látom, szabadidőm pedig Arzavurral töltöm.
-És hol élsz most? Azt ne mond, hogy az erdőben. Ha rendes ágyra vágynál és tetőre a fejed felett, akkor nálam bármikor aludhatsz. - semmi hátsó szándékom nincs ezzel, talán ő sem érti félre, ha meg igen, akkor ez van.
~Még 10 perce sem beszéltek és már behálóznád?~ gúnyos kérdése hirtelen csendül fel a fejemben, mire csak összehúzott szemeimmel rápillantok. ~Hagyjál már. Most semmi rosszat nem akartam. Nem mintha rossz lenne...~ komolytalankodok egy kicsit. Arzavur néha úgy kezel, mint egy tinédzsert, de ha egyszer még nem találtam meg az igazit, akkor mit csináljak? Szükségleteim meg vannak. Na mindegy.
-És mit tervezel most? Van valami elképzelésed a jövőre? -kérdem komolyan, mert sosem értettem, hogy mit akarnak kezdeni azok, akik elhagyják a várost, de ugyanúgy a szigeten maradnak. Én a helyükben biztosan elhajóznék a kontinensre...
Vissza az elejére Go down
Leanna Amell
Helló, sweetheart! I am
Leanna Amell
Hozzászólások száma :
45
Join date :
2016. Aug. 01.
Tartózkodási hely :
Erdők


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2016 11:58 am

Leanna and Lysanthir

Fura egy ilyen régi ismerőssel összefutni ráadásul itt a semmi közepén. Főleg úgy hogy fiatalabb koromba nagyon tetszett, így kicsit rosszul esik, mikor látom rajta hogy elsőnek nem igazán ismer fel, mikor én szinte azonnal tudtam kivel állok szembe. Bár nem hibáztatom ez miatt, gondolom változtam az évek alatt, arról nem is beszélve, hogy feltételezem több nőt látott, mint én férfit..
- Nem nem a férjem, még idejében elszöktem. - kicsit zavarba jövök, nem hittem volna hogy  pont vele fogok erről beszélni. Kicsit közelebb lépve nézem a gyönyörű sárkányát, persze tisztes távolságból, nem akarok tolakodó lenni. - Keresni biztosra veszem, hogy keres, de nem fog megtalálni. ... Hát nem vele képzeltem el soha az életemet. Nem szeretem ha uralkodnak felettem.
- kedvesen elmosolyodom, tömören ennyi ami miatt eljöttem részleteket nem kell tudnia, és senki másnak sem. Majd mikor a sárkány megköszöni a dicséretemet, csak vidáman rámosolygok.
- Nagyon szívesen - majd oda sétálok nem messze Lysanthirhoz és leülök, gondolom nem bánja, ha igen már elküldött volna.
- Mi ? - majd esik le hogy Dragomirra gondol. - Oh, nem dehogy Ő... egy ... neveletlen, faragatlan, bunkó... - mély levegőt veszek. - Szóval a szellemek óvjanak meg tőle, hogy köztünk  bármi is... - itt jövök rá hogy kicsit túl lihegtem a dolgot, mélyen beszívom a levegőt. - Szóval nem csak most ismerte meg egy hete. - érzem hogy teljesen elvörösödtem kissé messzire mentem.
- Ez remek, akkor neked végülis sikerült az álmodat valóra váltani. - állapítom meg majd azért kérdően ránézek, hogy jól látom e a dolgot. Engem többszöri próbálkozás után sem választott ki tojás, ami borzasztó volt számomra, konkrétan összedőlt a világom. Mindig nem tudom hova tenni, miért pont engem nem.
Hogy hol élek most... itt kicsit elkezdem zavaromba a hajammal babrálni.
- De mármint. Ha találunk fogadót ott, ha nem akkor képtelenek vagyunk az erdőben, mint ma is. De nem bánom ez is az edzésem része. - majd elnevetem magam a felajánlásán. - Nagyon szépen köszönöm a felajánlást, ha nagy szükség lesz egy helyre jó tudni hogy valakire számíthatok.
Hogy mi az elképzelésem? Továbbra is zavaromban a hajammal babrálok. Tulajdonképpen sok konkrét tervem nincs.
- Szeretnék a saját talpamra állni. Egyszer haza térni, de előtte szeretném ha egy erősebb nő térne vissza aki megtudja védeni magát, és szembe tud szállni... az ellen amit nem akar. Tudom ez elég ... hihetetlenül hangzik. Főleg mert a világot is szeretném látni, mármint tudom hogy nem járhatom be az egészet, de szeretnék az életből egy kis tapasztalatot szerezni. Az útitársam Dragomir azért van velem hogy ebben segítsen. Remélhetőleg , mielőtt nem öljük meg egymást. - mosolyodom el kedvesen. - És ti mit csináltok itt az erdő közepén?

 
 


Vissza az elejére Go down
Lysanthir Valhosta
Helló, sweetheart! I am
Lysanthir Valhosta
Hozzászólások száma :
41
Join date :
2016. Aug. 12.
Tartózkodási hely :
Kysppie


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2016 1:14 pm

Egy kicsit fáradtan dörzsölöm meg bal szemem miközben hallgatom a lány válaszait. Érdekes, hogy ennyi év után most úgy beszélgetünk itt, mintha alig pár napja találkoztunk volna utoljára. Persze ez annak is köszönhető, hogy régen nem álltunk annyira közel egymáshoz, így őt sem igazán hatotta meg az én elutazásom és engem sem annyira az ő eltűnése. Megértem, ha valaki szabadulni akar innen és új kalandokat keresni, hiszen nem mindenki tud igazán azonosulni ezzel a kis szigetre zárt élettel. Oké, annyira nem kicsi, de azért a kontinenshez képest csak egy morzsányi.
-Igazán más vagy... mint amilyenre emlékeztem. Sokkal belevalóbb vagy, mint a lányok többsége. - a sárkánylovas nők ugyan elég harciasak és szívósak, de a városlakók közül nem sok nő hagyná ott minden szó nélkül a családját és költözne ki az erdőbe egy vadidegennel. Nekem mindig is tetszett, ha egy lány ennyire belevaló.
Arz közben úgy dönt még jobban kényelembe helyezi magát és fejét mellső lábaira hajtja, így hallgatja tovább a társalgást. Én is helyezkedek egy kicsit, hogy jobban lássam a lány arcát miután ő is lehelyezte magát a fűbe nem messze tőlem.
-Egy álmot igen. - válaszom alatt a sárkányra pillantok, majd vissza Leannára. Ez a lény volt a legnagyobb álmom, ez igaz, de teljesülése után új álmok és célok fogalmazódtak meg bennem, amiket még nem sikerült megvalósítanom.
-Nálam mindig lesz hely, bármikor jöhetsz. - mondom még egyszer nyomatékosítva, hogy nem csak illendőségből ajánlottam fel. Azt persze nem teszem hozzá, hogy a taplónak titulált idegent nem szívesen engedem be a házamba, remélem erre magától is rájön.
-Mi csak pihenünk egy kicsit. Lefárasztottak a tanoncok. - teszem még hozzá magyarázatként. -Na és ez a te Dragomirod... mikorra vár vissza? - kérdezem, majd felállok és odalépek Arzavur nyergéhez és a szíjakat kezdem babrálgatni.
Vissza az elejére Go down
Leanna Amell
Helló, sweetheart! I am
Leanna Amell
Hozzászólások száma :
45
Join date :
2016. Aug. 01.
Tartózkodási hely :
Erdők


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 06, 2016 11:50 am

Leanna and Lysanthir

Kicsit fura, hogy egy ismerősömmel találkoztam az erdővel, és ennyi idő elteltével is így tudunk beszélgetni. Őszintén szólva még Dragomirral nem találtuk meg a közös hangot, nem tudok vele csak úgy.. cseverészni. Inkább ahhoz ért, hogy borzasztóan feltudjon idegesíteni. Kedvelem, de nem tudok pár percnél tovább beszélgetni vele, anélkül hogy már ne azon járjon az eszem, hogy megakarom ütni. Nem könnyű vele ez tény. Épp ezért esik jól olyan emberrel beszélgetni végre, aki nem kerget ki a világból. Lehet ezért is beszélgetek vele ilyen nyitottan, és lelkesen. Végre kiélhetem a beszélőkémet. A bókjára érzem egy kis pír szökik az arcomra.
- Oh köszönöm. Ezt bóknak vettem. - válaszolom mosolyogva. - Az tény sokat változtam. De te is másnak tűnsz. Bár még nem tudnám megmondani miben... lehet csak felnőttünk, ennyi a magyarázat.

Mikor az álmot emlegetem nem igazán azt a reakciót kapom, mint amire vártam. Félre billentett fejjel nézek rá, majd a sárkányra akire lopva rá sandít. - Oh talán tévedek? - na igen az embernek nem könnyű az álmait hajkurásznia, főleg ha az folyamatosan váltakozik. A felajánlásán, hogy hozzá bármikor mehetek csak továbbra is mosolygok. Igazán hízelgő. Őszintén szólva kíváncsi lennék mivé vállt a gyerekkori szerelmem.
- Köszönöm kedves tőled, észben tartom.
- Oktatsz is ezek szerint ? - kérdezgetem tovább cseverésző hangnemben, majd mikor újra felhozza Dragot kicsit elkomolyodom. Majd egyszerűen megvonom a vállamat.
- Nem baj ha kicsit aggódik, jót tesz neki. - válaszolom cinkos vigyorral miközben kényelembe helyezem magam.
- Gondolom mivel olyan szívélyesen áthívtál nem vár oda haza valami asszonyka ?  
 


Vissza az elejére Go down
Lysanthir Valhosta
Helló, sweetheart! I am
Lysanthir Valhosta
Hozzászólások száma :
41
Join date :
2016. Aug. 12.
Tartózkodási hely :
Kysppie


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 17, 2016 8:04 pm

-Igen, felnőttünk. Mindenki más lett.-helyeselek, aztán gondolataimban egy pillanatra elkalandozva sóhajtok egy aprót. Tényleg mindenki sokat változott és ez már sosem fog visszafordulni. Egyrészről ez jó dolog, de nem mindenkinek volt ez a változás a javára.
Letépek egy hosszabb fűszálat és azt kezdem kisebb darabokra tépegetni miközben Leanna felhozza az álmokat és a vágyakat. Újabb fűszál végzi a kezemben, ami aztán pici darabokban hullik vissza a földre.
-Nem, nem tévedsz. De hát az élet mindig sodor elénk új álmokat, nem igaz? - mosolyodom el és ráemelem a pillantásom a nőre. Sejtem, hogy lesz rá válasza, mert elég trécselősnek tűnik, de ha nem, az sem baj. Én nem vagyok az a szószátyár típus és általában nem is állok le cseverészni így, de most egészen jó hangulatomban vagyok, úgyhogy akár egy Leannánál is beszédesebb nőt is elviselnék most.
-Inkább csak besegítek az oktatásba. Szeretem a gyerekeket, de ez a tanítás nem annyira nekem való. -válaszom után lassan fel is tápászkodok, majd még kérdezek egyet, aztán odaballagok a hatalmas kékséghez. A hátára erősített nyereg részeit kezdem átnézni és a szíjakat meghúzni, ha még meglehet. Egy kissé meglepődve fordulok hátra, amikor Lea rákérdez, hogy van-e valakim.
-Nem, egyedül élek. - válaszolom hátrafordulva teljesen természetesen. Sok embertől megkaptam már, hogy ideje lenne már lassan a gyerek is, nemhogy egy rendes feleség, de engem nem érdekel, hogy mit vár el a többség. Én így jól érzem magam és majd, ha lesz valaki, aki képes elrabolni a szívem, akkor megnősülök.
-Repültél már? -kérdezem halvány mosolyra húzva a szám, miután befejeztem a nyereggel való ügyködést.
-Lassan kellene pár kört tennem a sziget felett. Ha úgysem várnak vissza annyira, akkor talán velünk tarthatnál. - adok egy kis magyarázatot a kérdéshez. Ebből is látszik, hogy a reggeli negatívabb dolgok ellenére most már egészen jól vagyok. Ritka alkalmak egyike, ha én bárkinek bármikor felajánlom, hogy Arzavur hátára üljön.
Vissza az elejére Go down
Leanna Amell
Helló, sweetheart! I am
Leanna Amell
Hozzászólások száma :
45
Join date :
2016. Aug. 01.
Tartózkodási hely :
Erdők


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 10:44 am

Leanna and Lysanthir

Lehet kissé elragadtatom magam. Dragomir nem az a beszédes fajta, tulajdonképpen a lehető legkevesebbet árul el magáról, és látom rajta már akkor felidegesítem mikor csupán levegőhöz jutás céljából nyitom ki a számat. Így már kezdem megszokni, hogy a kiszökni vágyó gondolatokat hagyjam magamban emésztődni. Így érthető, hogy ha végre találok valakit akinek a közelében tudok beszélni, kihasználom emel lehetőséget.
- Igen, én se hittem volna, hogy a világot látni lesz az életcélom. - sóhajtok fásultan, és fáradtan. Minden vágyam egy sárkány volt, de mikor ezt az álmomat darabokra törték csak rosszabb utat ajánlottak nekem,ami a kényszerházasságba taszítana. Elég erős az akaratom hogy annak ne engedelmeskedjek. Így a szökés volt az egyetlen mentsváram. Majd inkább tovább kérdezősködök, minthogy elsüllyedjek az önsajnálat mocsarába egyre mélyebbre és mélyebbre.
- Oh az kedves. Mármint úgy értem hogy szeretsz a gyerekekkel foglalkozni és oktatni. Nagyon fontos, és sokan nem szeretik. Ha valaki lovas akar lenni akkor mindig a sűrűjében szeret helyet foglalni. - mondom elgondolkodva, hisz én is biztos a csatákban akarnék részt venni, miután annyi oktatáson kellett volna részt vennem.
Majd csupán érdeklődésből rákérdezek van e valakije. Sejtem hogy nincs, hisz akkor nem lenne ilyen kedves és az otthonába hívna. Bár a férfiaknál ez kiszámíthatatlan, ahogy hírét hallottam. Halvány mosoly fekszik szét az arcomon a válaszát hallgatva, bár nem értem miért.
- Értem. Pedig lemertem volna fogadni, hogy már búsba kötötted a fejed. - nevetem el magam, majd a következő kérdésére kiakad a szemem. Meg természetesen zavarba jövök. Ajkamba harapva nézek rá majd a sárkányára felváltva. Most hagyjam ki ezt a lehetőséget? Nem, nem lehetek ilyen balga. Felállok izgatottan.
- Komolyan kérdezed? Mert én... örömmel. - nézek rá mosolyogva, legszívesebben mint kiskoromban egy helyben ugrálnék.    
 


Vissza az elejére Go down
Lysanthir Valhosta
Helló, sweetheart! I am
Lysanthir Valhosta
Hozzászólások száma :
41
Join date :
2016. Aug. 12.
Tartózkodási hely :
Kysppie


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 20, 2016 6:05 pm

Én már túl vagyok néhány csatán Arzavurral, így már nem vágyok a hősködésre. A gyerekekkel elvagyok, de azért nem az életcélom, hogy tanítsak meg felvigyázzak. Most egészen másfelé járnak a gondolataim, mások a céljaim. Meggyőződésem, hogy a lovasokat újra a mi családunknak kellene vezetnie, de ezt persze nem hangoztatom. Nem biztos, hogy ezt bárki is jó néven venné, hiszen nincs gondom Rowennel, de egyelőre ő a "sztár" mindenki szemében.
Csak biccentek arra, amit mond aztán megkérdezi, hogy van-e valakim. Ez egy kicsit meglep, hiszen közömbös emberek nem szokták ezt a kérdést feszegetni. Talán nem vagyok számára közömbös? Válaszolok, majd miután befejeztem a nyereg igazgatását és ellenőrzését megkérdem a nőt, hogy lenne-e kedve velünk szállni pár kört.
Olyan választ kaptam, amire számítottam. Ha ült is már sárkányon, úgy vélem, hogy ebből sosem elég. Még én is így gondolom, pedig én a nap bármelyik percében a levegőbe emelkedhetek.
-Ennek örülök. -mosolyodok el -Akkor gyere, segítek felszállni. - nyújtom is a kezem megerősítve azt, amit mondtam. Ha odajött és kellett segíteni, akkor megtettem, majd felmásztam én is és elhelyezkedtem mögötte, Arz hátán a nyereg mögött.
-Felkészültél? - kérdem még félmosollyal az arcomon, aztán szóltam a jeges óriásnak, hogy induljunk, ő pedig kitárta hatalmas szárnyait és elrugaszkodott a földről. Nem gondoltam, hogy a lánynak egyensúlyi problémái lennének, de azért készenlétben voltam, hogyha az elrugaszkodásnál valami történne, meg tudjam fogni.
Aztán viszont másodpercek múlva már jó pár méterrel az erdők felett siklottunk. A naplemente és az óceán összhangja káprázatos volt....
Vissza az elejére Go down
Leanna Amell
Helló, sweetheart! I am
Leanna Amell
Hozzászólások száma :
45
Join date :
2016. Aug. 01.
Tartózkodási hely :
Erdők


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 20, 2017 7:19 pm

Leanna and Lysanthir

Tudok kissé személyes lenni, ezzel tisztában vagyok. És Dragomir nem éppen a szavak embere, így valakin ki kell élnem a csevegőmet. Ráadásul régen ismertem Lysanthirt, régen... remélem nem veszi tolakodásnak a kérdéseimet. Igencsak kíváncsi természetem van ezzel is tisztában vagyok.
Mikor felajánl egy repülést.... fülig elpirulok és teljesen izgalomba jövök.
- Köszönöm. - válaszolok a segítség nyújtásra, majd felmászok a sárkány hátára, utánam pedig Lysanthir is.
- Végre... el se hiszem. - morgom leginkább csak magam elé. Végig húzom a kezemet a sárkány nyakán, gyönyörű. Meghatódva nézem, majd mikor hirtelen emelkedni kezdünk, kissé megbillenek. De hátulról megragadnak, és csak hálásan nézek vissza rá vállam felől.
Mikor pedig feljebb, és feljebb haladunk. Csak áhítattal nézek körül, még tán a szám is tátva maradt.
- Oh ez gyönyörű. - és továbbra is csak irigykedni fogok minden szerencsés lovasra, hisz sokan bizonyára nincsenek tisztában azzal mennyire szerencsések. Látvány páratlan én pedig iszom minden egyes pillanatát.    
 


Vissza az elejére Go down
Lysanthir Valhosta
Helló, sweetheart! I am
Lysanthir Valhosta
Hozzászólások száma :
41
Join date :
2016. Aug. 12.
Tartózkodási hely :
Kysppie


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Igen, a naplemente innen fentről tényleg mindig elképesztően gyönyörű. Engem is minden alkalommal  hatalmába kerít, pedig nem mondhatnám, hogy ritkán látom. Itt fenn mindig nyugalom van és csak időnként futok össze egy-egy sárkánnyal és lovasával. Most azonban üres az égbolt, csak egy-egy pamacsfelhő birtokolja és persze mi.
-Szeretnél valahová elmenni? - kérdem egy kis idő után - Bárhová elviszünk, ahová csak szeretnéd. - Efenlior szigetei és Rhoanta van a legközelebb, de ha van más ötlete, akkor akárhová elszárnyalunk vele. Nekem nincs különösebb dolgom ma már, Arz meg egyébként is velem töltené az idejét, mindegy hogy így vagy úgy. Szólni fog, ha már nem kíván tovább ide-odacipelészni minket. De ahogy ismerem, nem fog magamra hagyni még egy jó ideig, kivéve persze, ha én kérem meg rá.
-Nem fázol? - kérdem egy kis idővel később, hiszen esteledik és itt fent a szél is nagyon hűvös, hiába haladunk lassan. Arról ne is beszéljünk, hogy Arzavur jeges teste körül a levegő mindig valamivel hidegebb, így hiába ül Leanna a nyeregben, biztos hogy ő is érzi a sárkány alacsony testhőjét. Lekapom a felsőm és a hátára terítem, bármi is legyen a válasza. -Tessék, nehogy megfázz. - én ugyan felül lecsupaszodtam emiatt, de nem bánom, már megszoktam. Egy hatalmas szárnyaló jégtömeggel nőttem fel, volt időm adaptálódni az alacsony hőmérséklethez.
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Erdő széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle   Erdő széle - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Erdő széle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Erdő
» Sűrű erdő
» Sűrű erdő mélyén

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Kysppie sziget :: Külterületek-