KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Terra Nimueh Dax & Naga Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Terra Nimueh Dax & Naga Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Terra Nimueh Dax & Naga Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Terra Nimueh Dax & Naga Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Terra Nimueh Dax & Naga Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Terra Nimueh Dax & Naga

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Terra Nimueh Dax & Naga Empty
TémanyitásTárgy: Terra Nimueh Dax & Naga   Terra Nimueh Dax & Naga Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2016 4:39 pm

Terra Nimueh Dax





Név: Terra Nimueh Dax


Becenév: Olyan neki nincs.

Kor: 30 év

Csoport: Sárkánylovas

Rang: Felderítők

Avatar: Morena Baccarin


Külső, belső leírás

Heves, lobbanékony természettel áldott meg a sors, ám ezzel együtt szenvedélyes is vagyok. Sokat adok a külsőmre, szeretem, ha bókolnak nekem, ám nem vagyok hiú, nem ejtettek a fejemre.
Ennek ellenére mindig is tisztában voltam a szépségemmel, amit soha nem is voltam rest kihasználni, ha a céljaim eléréséről volt szó éppen. Életvidám, társaságkedvelő vagyok, olyan, aki szeret szórakozni, férfiakat és nőket egyaránt elcsábítani, kissé talán könnyűvérűnek is tűnhetek emiatt, de ez valahogy sosem zavart igazán, elvégre mi értelme ennek a hosszú életnek, ha nem szórakozunk közben egy kicsit.
Eléggé törődő típus vagyok, ha a családomról van szó éppen, de azért ettől függetlenül se vagyok egy Teréz anya, ezért nem rohanok minden bajbajutott megmentésére, elvégre úgy vagyok vele, hogy van elég bajom amúgy is, és nem kell még többet a nyakamba aggatni feleslegesen.
Tipikus példája vagyok az igazi nőknek. Makacs, önfejű és bátor, ám talpraesettségemet tudnám leginkább kiemelni. Bármilyen helyzetben megállom a helyem, és ha mégis sikerülne sarokba szorítani, akkor sem adom fel, inkább még elszántabban harcolok.
Művelt és intelligens vagyok, így hogyha úgy hozza az érdek, szinte bárkit képes vagyok meggyőzni arról, hogy mit kéne tennie. Nem vagyok túl nyílt és engedékeny se, nagyon nehezen engedek közel magamhoz bárkit is, de így a biztonságosabb, így nem hal meg az, akit esetleg szeretek. Belefáradtam már a szeretteim elvesztésébe.

Kemény gyerekkoromnak köszönhetően esélyem se volt arra, hogy emberként elhízzak vagy esetleg gyenge legyek, így a folyamatos harcok meghozták a gyümölcsüket. Bár ránézésre nem látszik, de eléggé izmos vagyok és vékony, melleim és fenekem pedig meglehetősen formás, fekete hajam pedig egészen derekamig leér, bár mostanában igen copfban hordom.
Emellé kaptam még két gyönyörű, ezüstös színben tündöklő szempárt, amelyben nem egy férfi és nő veszett már el az idők során.
Na persze ha ez nem lenne elég, akkor még ott van a szép arcocskám, a csábos mosolyom és azok a másokat mágnesként vonzó puha kis ajkak. Hiába, kevesen voltak olyanok, akik képesek ellenállni a bájaimnak. A kebleim biztosan nem tartoznak a legnagyobbak közé, de ez sohasem zavart igazán, mert így is bőven kihangsúlyozzák a nőiességemet és vonzzák a férfiak tekintetét.
Ruhák terén előnyben részesítem a bőrből készített ruhákat, de azok közül is inkább a kényelmesebbeket, amelyek nem akadályoznak a mozgásban, elvégre sohasem lehet tudni, hogy éppen mikor keveredsz bele valami harcba.
A nyakamban egy családi ereklye van, egy nyaklánc, amelyet még az anyámtól kaptam, ő pedig az ő anyjától és így tovább visszafelé jó pár nemzedéken át. Értéke az igazat megvallva nincs, ha azt nem számítjuk, hogy szép, de nekem mindenképp sokat jelent.


Előtörténet

Terra Nimueh Hekate Kali Dax
E néven láttam meg a napvilágot közel három évtizeddel ezelőtt, Kysppie szigetén. Édesapám a városi őrség másodparancsnoka volt akkoriban, míg anyám igazi családanya. Családom elsőszülött gyermeke voltam, így közel sem a szokványos nevelést kaptam szüleimtől, elvégre apám inkább nevelt fiúként, harcra és a családom megvédésére, sem mint arra, hogy a szokásos női szerepbe bújjak.
A gyermeki éveim ezen kívül nem sokban különböztek a többiektől, úgy cseperedtem ahogyan illik, tizenöt éves koromig nem is történt igazán említésre méltó dolog, amikor is elvesztettük édesanyámat. Betegség vitte el szegényt, de ha mondhatjuk így, akkor öröm az ürömben, hogy viszonylag nem szenvedett sokat. Apám továbbra is próbált engem és a húgomat jól nevelni, de hiába, ő egy harcos volt, egy katona így persze minden próbálkozása ellenére nem helyettesíthette anyánkat.
Bár én egész életemben a tengerre vágyódtam, azonban mondhatnánk úgy, hogy terveimnek keresztbe tett, amikor tizenkilenc éves koromban egy tojás engem választott. Egy vízsárkány választott engem lovasául, akinek neve Naga volt.
Ez teljes mértékben megváltoztatta az életem és az elképzelt jövőmet, de mégsem igazán mondhatnám, hogy szomorúság fogott volna el emiatt.
Bár a képzésünk nehéz és fárasztó volt, úgy megmozgatta testem minden porcikáját, ahogyan azelőtt semmi, de cserébe olyan dolgokat láthattam, amiről soha nem álmodtam és persze az a szavakkal le sem írható kapcsolat, ami köztem és Naga között kialakult mindenképpen megérte.
Kislány koromban hallottam mesemondóktól, hogy a sárkány és lovasa közti kapcsolat az páratlan, de persze akkoriban csupán ócska túlzásnak ítéltem az egészet. Ma már tisztában vagyok, hogy ez nincs így.
Végül közel három és fél év után már valódi sárkánylovasnak számítottam, számos olyan helyen jártam, ahova mások be se mernék tenni a lábukat, ostoba babonák miatt, én pedig sárkányom oldalán félelem nélkül vetettem magam az ismeretlenbe.
Bár néha felmerül bennem egy gyermek, a család gondolata, de talán egy kissé túlságosan is nem engedek. Hogy hogyan is értem? Nos, Gyerekkoromban hallottam egy legendát egy Khutulun nevű mesés női harcosról, aki csak azzal a férfival volt hajlandó összekötni az életét, aki legyőzte öt harcban és úgy döntöttem, én se adom alább.
Ameddig pedig eljön a várva várt illető, addig Naga oldalán szolgálom a sárkánylovasok rendjét és védelmezem a világunkat, hogy az egyszerű emberek élhessék mindennapi életüket félelem nélkül.







Naga









Adatok

♦Teljes név♦
Naga

♦Nem♦
nőstény

♦Kor♦
10 év

♦Fajtája♦
Vízsárkány

♦Párja♦
nincs


Egyéb

Naga egy igen békés teremtés, aki inkább tölti idejét tudása szélesítésével, sem mint harccal, azonban ha feldühítik, akkor hozzá képest a tájfun már nem is tűnik igazán aggasztónak. Ahogy minden sárkány ő is szeret vadászni, ám a legtöbbekkel ellentétben ő inkább a tengerben teszi ezt, ha van rá lehetősége, sem mint a szárazföldön, ahogy az átlag sárkánynál az megszokott.
Termete egy nőstény sárkányhoz képest talán az átlagnál nagyobb, aki nem ismeri igazán azt meg is rémisztheti a mérete. Szeret kalandozni, akár csak gazdája és sok időt töltenek az égben lovasával. Türkizkék pikkelyzete van, bár néhol pár apróbb, világosabb, szinte már fehér színben pompázó foltja van.
Igazi légi akrobata, az évek alatt volt ideje megedzeni magát az égben, bár a víz alatt is igazán veszélyes ellenfél, na nem mintha sok ellenfele lenne ott. Gazdájához feltétlen hűség köti, ami természetesen viszonzásra is kerül, azonban ez közel sem jelenti azt, hogy nem kérdőjelezné meg néha a másik döntéseit, ha úgy érzi annak nincsen éppen igaza.
A lovasa jele eléggé érdekesre helyre került, éppen a keblei és a nyaka közti részen, mindkettőre rálógva egy kissé, így az elrejtése nem is olyan egyszerű.


A hozzászólást Terra Nimueh Dax összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 15, 2016 8:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rowen Quadan
Helló, sweetheart! I am
Rowen Quadan
Hozzászólások száma :
223
Join date :
2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Terra Nimueh Dax & Naga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terra Nimueh Dax & Naga   Terra Nimueh Dax & Naga Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2016 7:49 pm


Terra Nimueh Dax & Naga Ni3vrwubnq280ippz5
Üdvözöllek kedves Terra!
Karaktered igencsak tetszetős, nemcsak az arcod szép, de a személyiséged is igazán izgalmas.Felettébb örülök, hogy egy ilyen érdekes nő csatlakozott a sárkánylovasok csapatához, mégha egy picit később is, mint az átlag.
A gondolat, hogy megismétled Khutulun legendáját életed során, nagyon megfogott és ezzel biztosan sok férfit hívsz majd meg egy táncra. Kívánom, hogy megtaláld az igazit!
Ha van kedved, megírhatod Khutulun történetét és betesszük a már leírt legendák közé.
Karaktered természetesen elfogadom! Láttam, hogy avatart is foglaltál, úgyhogy már mehetsz is játszani!
Üdv,
Rowen
Vissza az elejére Go down
 

Terra Nimueh Dax & Naga

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-