KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Dallamlovas játék Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Dallamlovas játék Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Dallamlovas játék Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Dallamlovas játék Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Dallamlovas játék Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Dallamlovas játék

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Dallamlovas játék Empty
TémanyitásTárgy: Dallamlovas játék   Dallamlovas játék Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2016 9:42 pm

Dallamlovas játék

A zene varázslatosabb bármely mágiánál, mondja Joanne Kathleen Rowling.
A zene az, ami előtt senki fülei nem zárulnak be, legyen az egy belevaló harcos vagy egy visszahúzódó árva.
Azonban ugyanaz a dallam mindenkiben más és más érzéseket kelt, minden egyes emberben más történet képei jelennek meg a gondolataiban.

Játékunk pontosan erre épül. Havonta találtok majd itt egy pár perces szöveg nélküli dallamot, amiről majd történeteket vagy érzéseket írhattok.

Se szószám, se semmi más nincs megszabva, de örülünk, ha a világunkhoz kapcsolódót írtok.

Ha a játék során valaki olyasmit ír, ami nagyon megfogja az adminok szívét, lelkét, azt kirakjuk a büszkeségeink közé a főoldalra!
Jó játékot, írogatást mindenkinek!
Staff
Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Dallamlovas játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dallamlovas játék   Dallamlovas játék Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2016 9:49 pm

Az első dalunk egy világunkhoz illő, a Two steps from hell-től az Skyworld című darab. Azt hiszem ez egy méltó zene a kezdéshez. Smile

Hallgassátok, fantáziáljatok, írjatok!


Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com
Ventus Legati
Helló, sweetheart! I am
Ventus Legati
Hozzászólások száma :
27
Join date :
2016. Apr. 10.
Tartózkodási hely :
A világot járom


Dallamlovas játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dallamlovas játék   Dallamlovas játék Icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2016 5:11 pm

Zenei szösszenet...
Egy lépést előre teszek, de az út a lábaim alól eltűnik és zuhanok a mélybe.
A sötét mélység el fog engem nyelni és végem lesz, de valaki megfog és visszaránt fel a fellegekbe. Nem enged el. Soha nem enged el. Érzem örökké az övé leszek. Nem engedi, hogy tovább süllyedjek, harcol értem, bár nem ismerem. Tudom, értem harcol, hogy ne vesszek el a sötétségebe. Szemeim csukva csak, hallom ahogy, a szél táncol. Fázok, didergek, talán jobb lenne a mélyben lenni. Félek kinyitni szemem, hogy mivel találom szemebe magam. Így csak rá bízom életemet egy ismeretlenre, kiről mit sem tudok. Küzd értem, hogy ne vesszek a mélybe, érzem hogy szeret engem és ereje az én erőmet növeli, hogy újra és újra a fényben járjak vagyis repüljek vele, kit sosem ismerek meg, mert szemei zárva és keresem azt a pillanatot mikor kinyitva én is megszeretem, őt ki értem feláldozna mindent.
Vissza az elejére Go down
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Dallamlovas játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dallamlovas játék   Dallamlovas játék Icon_minitimeKedd Szept. 20, 2016 5:27 pm

2. forduló

Elérkeztünk a játék második fordulójához, ami azt jelenti, hogy új dalt hozunk nektek, amire történeteiteket vagy leírásaitokat alapozhatjátok.
Most egy egészen már jelentéstartalmú művet kaptok, remélem elragadja majd néhány ember fantáziáját.


Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com
Elinor Guinevere Tempor
Helló, sweetheart! I am
Elinor Guinevere Tempor
Hozzászólások száma :
88
Join date :
2014. Aug. 12.
Age :
27
Tartózkodási hely :
Kysppie sziget


Dallamlovas játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dallamlovas játék   Dallamlovas játék Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2016 5:49 pm

Drága Ismeretlen!
Már álmomban is mellettem vagy, nem csak az erdőben, ahol utamat állod haza felé menet.
Egy gyönyörű mezőn ültem, mikor te letelepedtél mellém és rám mosolyogtál én visszamosolyogtam, mire te valamiért felnevettél, nem tudtam mire vélni így kissé meglöktelek téged, hogy hagy békén és ne nevess ki. Hirtelen letámadva megcsókoltál.
Meglepődtem, mert miért is ne elakadt a szavam is, az első csókom volt és ez álomba történt. Talán szerelmes vagyok.
Az álmom utána kissé szürreálissá vált, mert te egy furcsa szivárvány színű sárkánnyá váltál, aki buborékokat fúj, tűz víz és jég helyet.
A buborékba ragadtam és a szél messzire el sodort tőled. Egy barlang bejárata elé, ahol egy felirat volt. Már nem emlékszem rá mit olvastam, de beléptem a barlangba és egyre beljebb és beljebb mentem míg teljes sötétségben voltam, akkor egy fénylő alak jelent meg. Te voltál ismét ott.
Majd csak annyit mondtál nekem: "Ne félj megmentelek." Felébredtem és a szobámba ébredtem. Kitől, mitől mentesz meg?  Szerinted jelent ez az álom valamit? Ajj, nem tudom, annyi mindent nem tudok, és annyira bizonytalan vagyok, veled kapcsolatban. Talán szerelmes vagyok beléd, és talán te is azért várod minden alkalommal azt, hogy rá kanyarodjak az erdei birtok ösvényre, hogy egyszer be valld azt, amire álmomban rájöttem, hogy én és te is érzel valamit. Ezt nem fogom elküldeni neked, hisz nem tudom hol laksz olyan érzések keringenek bennem, nem is tudom talán, mint maga az ősz. Elmúló és csak egy hirtelen nyári meleg szellő volt ez az álom veled az őszi hideg napon.
Elinor
Vissza az elejére Go down
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Dallamlovas játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dallamlovas játék   Dallamlovas játék Icon_minitimeVas. Nov. 20, 2016 11:43 pm

3. forduló

Elérkezett a játék a harmadik fordulójához, és most egy új dalt hoztunk nektek, amire történeteiteket vagy leírásaitokat alapozhatjátok.
Reméljük, hogy megragadja majd néhány ember fantáziáját.


Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Dallamlovas játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dallamlovas játék   Dallamlovas játék Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dallamlovas játék

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Közös játék - A sárkánylovasok ünnepe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Csevegő :: Játszótér-