KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Enelye Garodin Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Enelye Garodin Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Enelye Garodin Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Enelye Garodin Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Enelye Garodin Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Enelye Garodin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Enelye Garodin Empty
TémanyitásTárgy: Enelye Garodin   Enelye Garodin Icon_minitimeCsüt. Május 22, 2014 8:03 pm



Enelye Garodin









Adatok


♦Teljes név♦
Enelye Garodin

♦Becenév♦
Eny

♦Kor♦
18

♦Csoport♦
sárkánylovas tanonc

♦Play by♦
Palvin Barbara


Külsö és belsö

Sokak szerint vagyok olyan , mint a sárkányom. Hiú, naív és jó lelkű. A lelkünk sokat bír el és sosem mutatnánk a külvilág felé, hogy valami fáj vagy éppen rosszul esik. Erős vagyok, mert nem tűnhetek gyengének. Apánk alázatra tanított két idősebb testvéremmel ellentétben engem nem nagyon ütött meg , mert nekem elég volt néhány keményebb szó, hogy tudjam a helyemet a családban és a házban. A házunk pedig apánk háza és ezt nem győzte eléggé nyomatékosítani bennünk. Kötelességtudónak nevelt ezért maradtam a háznál miután Andromeda kiválasztott. Büszke voltam magamra apám helyett is és ez segített átvészelni a nehezebb időszakokat és végre egy megértő társra találtam.

Aránylag alacsony vagyok. Körülbelül 165 centiméter, testem könnyű, vékony, hajlékony , de lassan elég edzett leszek, hogy szinte komolyabb erőfeszítés nélkül is megmaradjak Andromeda hatán. Hajam barnás, szemem világos. Neveztek már sokan csinosnak, de nem akarok elfogult lenni magammal szemben.


Történetem

A nevem Enelye Garodin. Sárkánylovas vagyok.
18 évvel ezelőtt láttam napvilágot egy ragyogó, madárcsicsergős reggelen. A Garodin család harmadik és egyben legfiatalabb tagjaként nem kifejezetten volt könnyű dolgom. A két bátyám ugyan nem bántott, de apánk szigora erős nevelő célzattal rendelkezett. Kiskoromtól kezdve azt hallgattam, hogy kinek tartozom hálával és miért. Apám zsémbes szigora ellenére képes voltam szeretni őt, hiszen gyermeki fejjel, csak az apát láttam benne. Szörnyet pedig nem.
A környéken szerettek. Amikor apánk dolgozni ment én mentem is a szomszédba, ahol két foltos póni lakott. A kocsmáros általában akkor tért magához, amikor már mindkettőt lepucoltam , sőt az egyiknek még a sörényét is befontam. Az idő tulnyomó részében vidámságot árasztottam magamból és egy mosolygós , nagy kékszemű, kócos kislánynak mégis ki tudna ellenállni?
12 éves koromra már kiválóan tudtam lovagolni és a környéken lévő idős hölgyeknek én intéztem a bevásárlást a piacon, ahova a foltos pónik egyikével jártam és még egy kis pénzt vagy ebédet is kaptam. Azt hiszem engem leginkább a környékünkön élők neveltek fel és este pedig csak elbújtam a takaró alá, amíg elzúgott a fejem fölött az apám által generált vihar.
Alig érzékeltem, hogy milyen gyorsan múlik az idő és azt vettem észre, hogy a két testvérem felnőtt és sárkánylovasként a sziget örzője lett, én pedig az apánké. Beteges öregemberként még többet zsörtölődött , mint korábban és csak a két fiút emlegette, hol emiatt , hol amiatt. 14 évesen titokban jelentkeztem sárkánylovasnak. Ez volt az én kis akcióm, hogy kitörhessek abból a közegből, amit megismertem.
16 évesen pedig kiválasztott Andromeda. Ő az enyém és én az övé. Már-már testvéri kötelék alakult ki köztünk, napokig, hetekig rejtgettem a kikelése után és csak akkor mutattam meg apámnak, amikor akkora volt, mint egy kifejlett farkas. Napokig üvöltözött ,hogy mégis ezt hogy tehettem vele és mit képzelek magamról. Feleségnek szánt. Egy üresfejű, elhízó asszonynak, akinek egy rossz szava sem lehet a férje ellen. Ezzel viszont keresztülhúztam a terveit , mert melyik jóravaló legény venne el egy sárkánylovast, aki férfiakkat megszégyenítő izmokkal rendelkezik. Azt hiszem nem igazán értette meg egy sárkánylovas életét.
Aztán , mint a legtöbb hóbortja ez is elcsitult és béke telepedett a házunkra, főleg erősödő betegsége miatt.



A hozzászólást Enelye Garodin összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 22, 2014 10:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Enelye Garodin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Enelye Garodin   Enelye Garodin Icon_minitimeCsüt. Május 22, 2014 8:19 pm



Andromeda









Adatok

♦Teljes név♦
Andromeda

♦Nem♦
nőstény

♦Kor♦
2 éves

♦Fajtája♦
energiasárkány

♦Párja♦
még nincsen


Egyéb

Andromeda hiú, sokszor naív és mindennél jobban szereti az életet. Amikor az égen repülhet, az maga a csoda, még nekem is visszatér tőle az életkedvem és hihetetlenül pozitív aura veszi őt körül, még sosem hallottam tőle egy rossz szót sem. Vadászatkor nem kegyetlen, gyors és kíméletes, nem szeret szenvedést érezni maga körül. Ahogyan Ő magyarázta nekem szerinte mindenki különböző energiákat áraszt és egy fajtájabeli ezekre kifejezetten érzékeny. Nem csak az elektromosság hat rajuk. Egy picit foltot égetett a tenyerem közepére születésekor. Sokak szerint szív alakja van. Leginkább a testvéremnek érzem őt.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Enelye Garodin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Enelye Garodin   Enelye Garodin Icon_minitimeCsüt. Május 22, 2014 9:14 pm


Enelye Garodin Ni3vrwubnq280ippz5
Üdv neked, Ebelye!
Nagyon aranyos lapot hoztál nekünk. Nem találtam benne hibát, így nem is tartanálak fel tovább. Foglald le gyönyörű arcodat, aztán már mehetsz is a játéktérre! Jó játékot!
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Enelye Garodin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Enelye Garodin   Enelye Garodin Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Enelye Garodin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Garodin ház
» Aweron Garodin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-