KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Ranwe Saelte Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Ranwe Saelte Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Ranwe Saelte Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Ranwe Saelte Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Ranwe Saelte Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Ranwe Saelte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Ranwe Saelte Empty
TémanyitásTárgy: Ranwe Saelte   Ranwe Saelte Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 11:04 pm



Ranwe Saelte









Adatok


♦Teljes név♦
Ranwe Saelte

♦Becenév♦
Ran

♦Kor♦
18

♦Csoport♦
Tanonc

♦Play by♦
Emilia Clarke


Külsö és belsö

Nem tartozom a túl magasak osztályába, de alacsony sem vagyok. Mindenben átlagosnak mondanám magam. Hajam hosszú, és tejfehér, ami nem kicsit összezavarhatja az embereket. Nem tudni mért, de már így születtem. Szemem jég kék, de nem a jeges pillantásaimról vagyok híres. Bár az is igen könnyen megy, ha valaki megérdemli.
Nem vagyok olyan erős, mint a nővérem. Ő sokkal könnyebben kezeli a nehéz helyzeteket, mint én, de nekem sem kell elbújnom mögötte. Bátornak mondom magam, bárkinek megmondom a magamét, ha úgy adódik, de emellett, nem tudok elmenni egy síró gyerek mellett, inkább megállok, és megpróbálom felvidítani.
Beszédes lány vagyok, akiben túlteng a kíváncsiság, és tenni akarás. Nagyon sokszor kerülök emiatt bajba, egyedül két személy van, akikre hallgatok, akiknek sikerül a lelkemre beszélniük.


Történetem

18 éve születtem, pontosan két perccel a nővérem után. Ikrekként jöttünk a világra, ami hatalmas örömet hozott a szüleinknek. Bár, apám fiút szeretett volna minden áron, erre kapott két lányt. Ennek ellenére, szeretett minket, védelmezett, és mindent megadott nekünk, amire csak szükségünk volt.
A város vezetőjeként, nem kapott különleges figyelmet, de az emberek tisztelték, és ez mindig örömet okozott nekem.
Átlagos gyerekkorom volt. A nővérem és én elválaszthatatlanok voltunk, senki sem bírt közénk állni. Sokat játszottunk a küzdőtér mellett, ahol először láttunk igazi légi csatát. Persze csak gyakorlat volt, de azonnal lenyűgözött a sárkányok ereje a lovasok kitartása. Eldöntöttük hát, hogy mi is lovasok leszünk.
Apánk olyan büszke volt, hogy azt elmondani sem tudta. Annyira örült, hogy lányai nem valami "női" munkára szánják magukat, majd hozzámennek egy földműveshez és szülnek pár porontyot. Persze, ez lenne a normál, de mi nem ezt akartuk.
Anya máshogy kezelte a bejelentésünket. Hosszasan veszekedtek apánkkal, hiszen anya, hölgyeket akart nevelni belőlünk mindig is. Végül mi győztünk.

Tizennégy éves korunkban, igazi gyomorgörccsel jelentkeztünk lovasnak, amit elég furcsán fogadtak. Lányokból nemigen válik lovas, nem túl sok rohangál errefelé.
Végül nagyon szépen haladtunk a tanulmányokkal és a két év lejárta után, máris hozzánk került a sárkánytojásunk. Apa újra alig tudott szóhoz jutni, majdhogynem sírásban tört ki, de tartotta magát.
Ezek után történt a szörnyűség.
Ahogy a tojások kikeltek, alig pár napra rá, a nővéremet elrabolták a sárkányával együtt. Fényes nappal történt, a házunkhoz tartozó földön játszottunk a kis sárkányokkal, mikor hirtelen egy csapat bukkant fel. Nővérem tudta, hogy miért vannak itt, ezért azonnal belökött egy szénarakásba, és megparancsolta, hogy maradjak ott, míg el nem mennek. Ellenkezni akartam, megmondani, hogy bújjon el ő is, de mire bármit mondhattam volna, eltűnt.
Azonnal rohantam apához, mindent elmondtam neki, majd együttes erővel, lovasokkal városiakkal, katonákkal megindultunk, hogy megkeressük őt. Hetekig, hónapokig kutattunk, apa még a száműzöttek szigetére is küldött embereket, de ők is üres kézzel tértek vissza.
Akkora már megtalált engem a szerelem is, ami egy ifjú tanonc képében jelent meg. Odaadóan vigasztalt, mellém állt, segített, hogy ne törjek össze.
Azóta eltelt két hosszú év. A nővérem talán már soha nem tér vissza, ami örök fájdalmat ígér mellkasomban, de itt van nekem a szerelmem, és a sárkányom, Frie.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Ranwe Saelte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranwe Saelte   Ranwe Saelte Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:14 am



Frie









Adatok

♦Teljes név♦
Frie

♦Becenév♦
Frie

♦Kor♦
2

♦Fajtája♦
Tűzsárkány

♦Párja♦
-


Egyéb

Frie, egy igazi úriember. Bárkinek képes segíteni, nagyon előzékeny, és bár külsejét eltekintve igazán gyengéd, még a gyerekekkel is jól kijön. Ám ha komolyra fordul a dolog, minden erejével azon van, hogy megvédje társait és engem. Tiszta fejjel tud gondolkozni bármikor, ami igazán jó társsá teszi őt.
Egymásért vagyunk a magánéletben és a harcokban is.

Külsejét eltekintve igazán félelmetes. Sötét, koromfekete pikkelyei, vöröses árnyalatú szárnyai és tüskéi vannak. Fogai élesek, tüskéi hegyesek. Méretei átlagosak.

A jel, amit tőle kaptam, egy apró kör a jobb kulcscsontomon, ami égővörös színben pompázik a nap 24 órájában.
Vissza az elejére Go down
Admin
Helló, sweetheart! I am
Admin
Hozzászólások száma :
229
Join date :
2014. Apr. 17.


Ranwe Saelte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranwe Saelte   Ranwe Saelte Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 7:41 pm


Ranwe Saelte Ni3vrwubnq280ippz5
Üdvözöllek szépséges Ranwe!
Igazán megtiszteltetés, hogy elfogadhatom a vezető lányának karakterét, főleg, hogy semmilyen hibát nem találtam benne! Remélem a nővéred előkerül és érdekes kalandokban lehet majd részed! Smile
Na most nyomás, Ró már vár a játéktéren! Wink
Vissza az elejére Go down
https://lordsofthesky.hungarianforum.com

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Ranwe Saelte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranwe Saelte   Ranwe Saelte Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ranwe Saelte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ranwe Saelte
» Saelte ház és birtok
» Liaty Saelte
» Atmor Syrus Saelte

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-