KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Silhouette FRPG
Liaty Saelte Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 30, 2017 9:56 pm

» Colors of Seattle
Liaty Saelte Icon_minitimeby Vendég Szomb. Szept. 16, 2017 5:31 pm

» A kikötő
Liaty Saelte Icon_minitimeby Orin Zemdus Szer. Jún. 21, 2017 12:13 pm

» Csupasz hegyek
Liaty Saelte Icon_minitimeby Varianna Wrynn Pént. Jún. 16, 2017 1:19 am

» Erdő széle
Liaty Saelte Icon_minitimeby Lysanthir Valhosta Csüt. Jún. 15, 2017 5:02 pm

Top posting users this month

Megosztás
 

 Liaty Saelte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Liaty Saelte Empty
TémanyitásTárgy: Liaty Saelte   Liaty Saelte Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 5:36 pm



Liaty Saelte









Adatok


♦Teljes név♦
Liaty Saelte

♦Becenév♦
Lia

♦Kor♦
18

♦Csoport♦
Tanonc

♦Play by♦
Emilia Clarke


Külsö és belsö

Hófehér hajkoronával büszkélkedhetek, akárcsak a húgom, ez még különlegesebbé teszi a megjelenésünket. A szemem kék, hasonlít a tenger színére , sokan mondják , hogy fagyos a tekintetünk, de én ezt így nem mondanám.
Testalkatom vékony, de nőies, Smaugnak hála elég jó állóképességgel rendelkezem.

Ártatlan gyermek voltam. Alig múltam 14 és megkaptam a legnagyobb ajándékot az élettől. Kiválasztott egy sárkány. Azelőtt senkinek sem említettem, de hihetetlenül nagy félelem lakozott a lelkemben, hogy nem leszek alkalmas egy sárkány felnevelésére. Smaug pedig olyan mintha a lelkem lenne. Hullámzó, mint a tenger és fékezhetetlen, mint az őszi szélvihar a sárkányok szigetén.
A fogságban töltött idő megedzette a lelkemet. Megtanultam kiállni saját magamért, és azokért akiket szeretek, ez ott éppen Smaug volt. Védelmező alaptermészetem pedig a sárkányomra is hatással volt. Mérhetetlen hűség láncolja össze a lelkünket. Mintha Ő is a testvérem lenne.
Ranwe az ikrem. Majdnem olyan kötelék van közöttünk , mint sárkány és lovas között csak mi nem halljuk egymás gondolatait. Maximum egymás mondatait fejezzük be.


Történetem

2 perc. 120 másodperc. Ennyivel előztem meg Ranwe-t születésünkkor és attól a pillanattól kezdve a lelkünk kapcsolatban állt. Hasonló dolgokra vágytunk, ugyanazokt az ételeket szerettük. A féltékenyek mindig azzal próbálkoztak , hogy nincs önálló személyiségünk, de arra nem gondoltak, hogy ketten , 4 zárt ököllel ütünk vissza.
Sokkal több meglepetéssel szolgáltunk a világnak, mint amennyit két lányból kinéznek. Gyermeteg rajongással figyeltük a pikkelyes óriásokat és az aprónak tűnő lovasaikat, ahogyan a csatatérre edzenek. Volt otthon nagy hangzavar, amikor kézenfogva bejelentettük, hogy egy napon közéjük fogunk tartozni. Az apánk büszke volt. Talán életében először igazán, anyánk pedig, hát nem a büszkeségtől sírt. Fájt őt így látnom, de nem azt az életet fogom élni, amit Ő akar, hanem amire Én vágyom és az a tanonc iskolán keresztül vezetett át egy hajón a sárkányok szigetére.
Kézenfogva sétáltunk a tűzsárkányok fészkéhez és akkor elengedtük egymást, mert az utunk két különböző helyre vezetett. Smaug tojása meg volt karcolva, aggódtam, hogy baj lehet és amint megérintettem, hogy megnézzem, hogy más baja nincs-e megmozdult az érintésemtől. Izgalom, büszkeség és hihetetlen megnyugvás töltött el. Nem hoztam szégyent a családomra és elérhetem az álmaimat.
3 hónap gyengédség után felrepedt a tojés és a kezemben tarthattam. A jelölésnek egy furcsa módját választotta. Belém égette az egészalakos lenyomatát. Az idill viszont nem tartott örökké.
A mezőn játszottunk. A testvéreként az én felelősségem volt megvédeni, még akkor is ha ezért magamat kellett feláldoznom. Elhurcoltak minket és ami még ennél is fájóbb volt, hogy elvették tőlem Smaugot és körülbelül 9 hónapba tellett , hogy elég nagy legyen és ne tartsák vissza a láncok és gyakorlatilag utat csinált magának hozzám a tömlöc falain keresztül.
Volt ott egy fiú. Nem tudom a teljes nevét, de mindenki Den-nek nevezte , az egyetlen volt, aki nem bántott, nem emelt rám kezet és mindig hozott valami finomat Smaugnak, és emiatt ő is megkedvelte. Az arca.. mint egy félistené, de ennyi nem tart vissza attól, hogy kiégessük az utunkat hazafelé és átszeljük a tengerszorost az otthonunkig.


A hozzászólást Liaty Saelte összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 24, 2014 6:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Liaty Saelte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Liaty Saelte   Liaty Saelte Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 5:44 pm



Smaug









Adatok

♦Teljes név♦
Smaug

♦Nem♦
hím

♦Kor♦
2

♦Fajtája♦
Tűzsárkány

♦Párja♦
 -


Egyéb

Smaug végtelenül hűseges és nincs teljesen tisztában a saját erejével, ahogyan én sem. Még csak próbálgatja az erejét és emiatt nem egyszer kerültem már veszélyes helyzetbe, de nem volt olyan alkalom, hogy ne védett volna meg, akár saját magától. A szabadulást neki köszönhettem. Amikor elég nagy lett és először tudott tüzet okádni akkor szöktünk meg.
Azt hiszem a legfontosabb időszakot külön töltöttük, ugyanis , amíg kezelhető méretű volt nem engedték, hogy velem legyen. De amint akkora lett mint egy póni már semmi sem volt, ami visszatarthatta tőlem.
Sokszor durva és a lázadoktól sok ronda és obszcén kifejezést tanult, amit előszeretettel használ, még szerencse hogy csak én hallom őt.

A jelölése a bal alkaromon van. Teljesen rátekeredett a karomra és a saját mintáját égette bele a bőrömbe, nem véletlenül ájultam el. Életem végéig az ő kissárkány lenyomata fogja díszíteni a karomat.


A hozzászólást Liaty Saelte összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 24, 2014 7:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Helló, sweetheart! I am
Vendég


Liaty Saelte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Liaty Saelte   Liaty Saelte Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 6:37 pm


Liaty Saelte Ni3vrwubnq280ippz5
Drága, nővérkém!
Nagyon tetszett a lapod, és itt el kell mondjam, nagyon sajnálom mindazt, amin át kellett menned, de remélem, mihamarabb találkozhatunk ismét egy játék keretében.
Avatart nem szükséges foglalnod, azonnal mehetsz is játszani!
Vissza az elejére Go down

Helló, sweetheart! I am
Ajánlott tartalom


Liaty Saelte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Liaty Saelte   Liaty Saelte Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Liaty Saelte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ranwe Saelte
» Saelte ház és birtok
» Ranwe Saelte
» Atmor Syrus Saelte

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-